Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy autó szerelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy autó szerelő miért nem válalja fel az ügyfelei/ismerősei előtt hogy házas?

Figyelt kérdés

2018. márc. 28. 23:28
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Én a felesége vagyok és zavar hogy nem válalja fel azoknak akik be mennek hozzá hogy házas.
2018. márc. 29. 08:24
 12/33 anonim ***** válasza:
83%

Hát azért, hogy csajozhasson.

Vaaaagy senkinek semmi köze a magánéletéhez.

Írhatnál egy példát, hogy milyen szituációban teszi ezt, úgy könnyebb lenne megválaszolni.

2018. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
90%

És hogy képzelted a dolgot?


- Jó napot kívánok! Napok óta tapasztalom, amikor kettesbe váltok, ho...

- Házas vagyok!

- Őőő rendben... Szóval kettesbe váltásnál, amikor...

- HÁZAS VAGYOK!


Te is csak egy tipikus, idióta mindig elégedetlenkedő feleség vagy...

2018. márc. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
83%
Nem vállal fel téged a feleségét? Ezt úgy kell elképzelni,hogy bejön az ügyfél,mondja hogy baj van a tragaccsal,és megkérdezi mellé hogy nős e a szerelő,erre ő letagadja,vagy mi?
2018. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
65%
Írj konkrét példát!!! Gyanítom, hogy csak annyi van a dologban, hogy egyáltalán nem kerülsz szóba, mert az ügyfelek autót szereltetni mennek oda, nem pedig párt keresni vagy a magánéletükről csacsogni. És ezt hiszed annak, hogy nem vállal fel. Vagy pont ott voltál, mikor valaki kérdezte tőle, hogy te a neje vagy-e, és letagadta? Mert csak így értelmes a kérdésed. Kb. fél éve voltam műszakiztatni a kicsim, helyes, fiatal srác volt a szerelő, eszembe nem jutott megkérdezni, hogy házas-e.
2018. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
75%

Írd a homlokára alkoholos filccel, míg alszik.

Viccen kívül:

Egyetlen szerelőm magánéletéről tudok, a vízvezeték-szerelőéről.

De azt is csak azért, mert a rokonom, és mert 19 évig szomszédok voltunk. (Falu)

De se az autó, se a villanyszerelő, se a boltos magánélete nem érdekel, de kínosan is érint, ha elkezdik mondani.

2018. márc. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Konkrétan az van ha be megy hozzá olyan nő akit régóta ismer és meg kérdezi hogy van mi van vele nem mondja el hogy házas. És zavar.
2018. márc. 29. 09:56
 18/33 anonim ***** válasza:
73%
De miért kéne ennek témának lenni? Lehet, hogy én gondolom rosszul, de én sem szoktam erről beszélgetni így konkrétan, hiszen ez természetes, ez nem egy "esemény" az életemben. Igaz, hogy a mondandómból valószínűleg kiderül, mert hát a legtöbb dolog kötődik a férjemhez is, így ha másból nem, a többes számból vélhetőleg kihallatszik. De senkinek nem szoktam így konkrétan elújságolni, hogy képzeld, házas vagyok! Lehet, hogy túlaggódod. Vagy pedig tényleg csajozni akar, mit tudjuk mi...
2018. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem miért kellne a házasságát hirdetnie. Én személy szerint rosszul vagyok tőle mikor valaki a magánéletével traktál. Nem érdekel. Nem érdekel hogy nős-e, nem érdekel mit főzött az asszony, nem érdekel van.e gyereke és hányast kapott az iskolában. Semmi közöm hozzá.
2018. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
85%

De ezt hogy gondoltad? Betelefonál az ügyfél, hogy kéne egy váltócsere a kocsin és így vegye fel a telefont, hogy "Halló? Kovács házas Pista vagyok." Vagy hogy?

Vagy ha bemegy egy nő a műhelybe, akkor mondja azt neki, hogy "a gyertyák kicserélve, az akksi hamarosan be fog halni, a kuplunk szarul fog, amúgy házas vagyok."?

2018. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!