Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy autó szerelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy autó szerelő miért nem válalja fel az ügyfelei/ismerősei előtt hogy házas?

Figyelt kérdés

2018. márc. 28. 23:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
84%

"Konkrétan az van ha be megy hozzá olyan nő akit régóta ismer és meg kérdezi hogy van mi van vele nem mondja el hogy házas. És zavar."


Ez tipikusan ez a tipusú kérdés: "Hogy vagy - Köszi, jól", ha egy ügyfél megkérdezi, mi van vele (mármint a szerelövel, akit ismer), erre az az lefogadott válasz, hogy köszi, minden rendben, nincs semmi érdekes. Aki erre a amgánéletét kezdené kiteregetni, az hülye, és rövidesen nem lesz munkája, mert az ügyfelek panaszkodni fognak rá.


Az TE ezen kattogsz, akkor a legnagyobb gond VELED van!

2018. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
67%
34 éves, házas férfi vagyok. Nem hordom munkába a jegygyűrűmet, mert zavarna a munkavégzésben. Néha kétkezi munkám van, néha ki kell mennem az ügyfelekhez. Sosem beszélek a magánéletemről, senkinek semmi köze a családi állapotomhoz. Ha valaki esetleg rám nyomulna (volt már ilyen, sok az egyedülálló, lesben álló anyuka), akkor közöltem, hogy bocs, házas vagyok. Egyébként meg senkinek semmi köze hozzá.
2018. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Miért fontos a munkája?
2018. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
A munkája azért fontos mert sok nő hajt autó szerelőre hogy bizonyos dolgokért meg legyen csinálva a kocsija ingyen vagy fél áron.
2018. márc. 29. 15:54
 25/33 anonim ***** válasza:
85%
Ja értem. Logikus. Ja nem.
2018. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
66%
Na, ekkora f@ságot ma még nem olvastam, köszönöm!!
2018. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
38%
De amúgy tudtad, hogy autószerelő, mielőtt összeházasodtatok, nem?
2018. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
52%
Beteg némber.
2018. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
50%
Ja, majd pont egy autószerelő kell a nőknek.
2018. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
57%

#29

Világért se akarnám offolni a témát, de mi baj az autószerelőkkel?

2018. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!