Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiatal házasok,22-26 év körül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal házasok,22-26 év körül mesélnétek?

Figyelt kérdés

Kinek milyen az élete, kinél miylen a kapcsolat?

Illetve... furcsán hangzik, de ki mit csinál a kapcsolatban? Gyerek után esetleg?

Vannak blogoló párok?

Tudom ,rendkívül hülyén hangzik ez az egész, de tudni akarom hogy mit rontunk el az életünkben, mi a normális, stb.

Köszi a válaszokat!

25/f



2018. ápr. 11. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Én 25 voltam, férjem 24, mikor összeházasodtunk, 4 éve voltunk együtt. 5 év telt el az esküvő óta, van egy kislányunk, aki nyáron lesz 3 éves, most tervezzük a második gyereket.

Mi nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást, boldogok vagyunk együtt.

Azt hogy érted, hogy ki mit csinál a kapcsolatban?

2018. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Szia. Én 25, a férjem 22 volt, mikor összehàzasodtunk, 1,5 év kapcsolat utàn. Az esküvő óta 6,5 év telt el, összességében 8 éve vagyunk együtt.

Boldog hàzassàgban élünk, szeretjük egymàst, a szex isteni. Vannak közös programjaink kettesben ( mozi, étterem, bowling, biliàrd, àllatkert, strand, korcsolya télen, rock koncertek stb)...azt csinàlunk amihez kedvünk van, akàr spontàn is. Összejàrunk baràtokkal is időnként. Sok bennünk a közös, hasonló a azemélyiségünk, az értékrendünk, sok időt tudunk együtt tölteni. Imàdunk olvasni, könyveket gyűjtünk, vàsàrolunk. Mindketten szeretjük a munkànkat, a hàztartàst is közösen vezetjük. Ha ahhoz van hangulatunk lustàlkodunk itthon, sorozatokat nézünk, jàtszunk tàrsast, kàrtyàzunk, mindkettőnknek van sajàt hobbija, arra is fordítunk időt, és együtt neveljük a 12 éves kutyusomat. Ennél jobb nem lehetne az életünk! . Nem neten éljük az életünket.:)Gyerek nincs és nem is tervezünk! 32/N, 29/F

2018. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok férjem 22. Hat év gyűjtögetés után sikerült vennünk egy házat s költöztünk össze. Egyik oldalról sem számíthattunk semmilyen segítségre mert engem az ő családja nem fogad el és őt sem az enyém. Most várjuk az első gyermekünket. Mi nagyon különböztünk kapcsolatunk elején sokat is veszekedtünk de az évek alatt úgy gondolom fel is nőttünk meg egymáshoz igazodtunk. Amióta terhes vagyok én nem dolgozok párom tart el, de nálunk ez így van rendjén ebbe nőtt fel ő is és én is. A nő van otthon a gyerekkel, vezeti a háztartást is stb. Így vagyunk boldogok a szex az nagyon jó még mindig ugyanúgy szeretjük egymást, sőt. Haza jön megcsókolgat megölel tényleg úgy vagyunk még mindig egymással mint két szerelmes tini. Szoktunk menni strandra, elszoktunk menni vacsizni, csavarogni ideoda vagy fel pestre, állatkertbe.
2018. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. Bocs hogy megkérdezem: ha esetleg a férjed elveszti a munkàját, baleset éri és megsérül súlyosabban, nem tud dolgozni, miből tartjàtok el Magatokat, a gyereket akár hónapokig? Nem félsz ,így, hogy kiszolgàltatott helyzetben vagy? És ha a férjed megcsal, elhagy? Kinek kell majd szerinted egy minimàlis munkatapasztalattal rendelkező kisgyerekes egyedülálló nő akinek rohanni kell haza ahànyszor a gyerekkel van valami, ezért mint munkavàllaló, megbízhatatlan? Senkinek. A pasik meg tudnak bolondulni egy új friss lyuktól. Van olyan ismerősöm akit két gyerekkel hagytak ott, még gyerektartàst se fizet a pasi. Szerinte is az volt a helyes ha anyu otthon van a gyerekekkel, 5 év múlva minden nap megkapta a nő, kuss a neve , élősködő, csak kitartott. A pasi még jól szarrà alàzta mielőtt lelépett.


Azért remélem te nem jàrsz így.

2018. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!