Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek érdemes hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes hosszútávú kapcsolatba belekezdjek és gyereket vállaljak?

Figyelt kérdés

Egy picit lehet meglepő lesz, amit írok de kíváncsi vagyok a véleményetekre.


20 éves fiú vagyok, jelenleg egyetemen tanulok és tervezem a mestert és a phd-t is, szóval jópár évig még lesz ilyen irányú elfoglaltságom de egyáltalán nem érzem tehernek.

Szerencsére én és a szüleim is elég jól keresnek és bőven vannak felhalmozott tartalékok is.

Most fontolgatom az elköltözést de mivel ugyanabban a városban lakom meg járok egyetemre így egyelőre nincs sok értelme.

Nemrég voltam külföldön egy olyan helyen ahol rengeteg a kisgyerek és feljöttek bennem a vágyak hogy legyen nekem is néhány.

Anyagi gondom nem lenne belőle mert egyrészt kb leírhatnám az adómból az általános babakiadásokat és ha pluszt is akarok van tartalék.

A szüleim is mondogatták néhány hónapja hogy itt az ideje egy komoly kapcsolatnak es szeretnének egy unokát míg mások azt mondják hogy inkább élvezzem az életet. :D

Őszintén szólva én nem szeretnék öreg apuka lenni de azt se szeretném hogy adott esetbe egy olyan házassagba kerüljek és gyerekek szülessenek belőle ami nem tart ki évtizedekig.


Az egyetemen kíváncsiságból szondáztattam a lányokat ilyen témában hogy ők mit szólnának hozzá ha valakinek ilyen jutna az eszébe és nem igazán fogadták örömmel.


Szerintetek érdemes komolyabban belevágjak ebbe a babaprojektbe vagy sem? :D



2018. ápr. 12. 15:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha találsz egy komoly és erre érdemes párt magad mellé és együtt is életek néhány évet mindenképp érdemes belevágni, ha ilyen típus vagy!


A mai világban amúgy mindent nagyon nehézkes összehozni: hitel felvétel, felújítás/ lakás vásárlás és sokszor a baba sem jön könnyen!


Mi fiatalon (19) ismerkedtünk meg a férjemmel, fiatal szülők akartunk lenne, de csak 7 év után jutottunk el oda jöhet is! Egyelőre nem akar jönni..

2018. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!