Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden hétvégén inna a párom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hétvégén inna a párom! Ez normális? 4éve vagyunk együtt, ebből 1,5évig alkoholista volt, aztán letette azóta van egy kisfiunk is, de most megint elkezdi?!

Figyelt kérdés

Sírás kerülget, olyan nehezen húztam ki belőle. Máshol is van így? Nem tudom mi a normális, rossz családból jöttem. mindig talál a haverjával okot a sörözgetésre, apukám alkoholista volt, most hajléktalan! Elegem van,úgy érzem egész életem során az alkoholtól kell rettegnem

Nem ítélem el az alkoholt, igyunk, amikor ünnepelünk valamit, amikor van értelme koccintani, nem hullamatára leinni magunkat!



2018. ápr. 14. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ragyogás megvan?!


Így jártál, csak sajnos a gyerekedet is elcs.szed.

2018. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

Felezzen meg vele egy üveg sört? Fél üveg sör? :-)


Normális férfi minimum két üveg sört iszik meg alapból!

Na jó télen hétvégén csak 1 üveg sört szoktam inni de az akkor legyen 7,5 %-os :-)

Jó időben meg ami jól esik illetve amitől még másnap reggel nyugodtan volán mögé ülhetek!


Minden hétvégén sörözök DE! mindennap vezetek is....úgy értem ha sörözök is mindig ügyelek a mennyiségre ami még kimegy a szervezetemből így csak 2-3 üveggel iszogatok péntek-szombat esténként! Tömény abszolút mellőzve....a sört imádom!


Nincs ebbe semmi........volt hogy 9 évig nem ittam...nem hiányzott, de mi a francnak ne igyak sört ha jól esik? Ha nem részeg, nem veszekszik csak elsörözget akkor ne aggódj!

2018. ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nyilván nem normàlis. De full alkeszoknak teljesen természetes. Minek àlltàl össze egy ilyen fazonnal? Most mèg csak hétvégenként akar szlapàlni, később màr heti 3-4 alkalommal lesz valami szar kifogàsa, aztàn màr csak azt veszed észre, hogy minden nap tökrészeg.

Anyósommal is ez volt. Hozzàment egy alkeszhez, azt képzelte majd megvàltozik, szült egy gyereket is , hàt mi történt? Hát persze, hogy nem lett vàltozàs. A pasi egyre többet ivott, egyszer felpofozta anyósomat részegen, mert nem volt hajlandó borért menni a boltba. Aztàn persze bocsànatért könyörgött, együtt maradtak. 1 hónapra rà anyósom túlóràzott ezért nem volt még kész a vacsi mire a férje hazaért. 2 pofon repült. A bocsànatkérés elmaradt. Màsnap a pasi elment a kocsmàba a haverokkal. Egy ideje màr csak anyósom dolgozott. Akkor összepakolta a cuccaikat és a gyerekkel lelépett. 1 8 év kapcsolat + 1év hàzassàg utàn Beadta a vàlópert.


Hasonló jövőt kívànsz magadnak? Mert kb ez vàr ha egy alkoholistàval élsz.


Nem normàlis dolog havonta többször alkoholizàlni. Ez alkoholizmus.

2018. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jav: 8 év kapcsolat, nem 18
2018. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!