Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok, éreztetek már olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok, éreztetek már olyat valakivel kapcsolatban, hogy Ő lett volna az igazi, ha hamarabb találkoztatok volna, de most már házasok vagytok, így nem borítjátok fel miatta az életeteket?

Figyelt kérdés

A Middleton c. film erről szól. Egy élet helyett csak egy nap jut a két szerelmesnek, a nap végén pedig elbúcsúznak abban a tudatban, hogy sose látják többé egymást. Hazamennek a nyárspolgári gondolkodású házastárshoz, folytatják a kihűlt házasságukat. És az igazit, aki a lelkük mélyére lát pár óra alatt, akivel mindenben egy hullámhosszon lennének, elengedik. Én nem vagyok házas, de nagyon megérintett a film.

Kétszer fejeztem be többéves kapcsolatot az esküvő előtt, először akkor, amikor a leendő feleség elkezdett imígyen tervezgetni egy vasárnap délután: - Minden vasárnap főzni fogok valami finomat, és minden negyedévben veszünk majd valamilyen háztartási gépet. Te majd magánórákat adsz, hogy ki tudd egészíteni a keresetedet. - Na először itt sokalltam be. Nyárspolgári, anyagias, földhözragadt nő nekem nem kell. A másik jelölt ezzel a mondatával rúgott öngólt magának: - Ha majd házasok leszünk, a barátaiddal való kapcsolatodon azért kicsit lazítani kell, mert én is igénylem, hogy foglalkozz velem. -



2018. jún. 29. 13:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Szeretem a férjem s ez 10 év házasság alatt sem változott.
2018. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem láttam ugyan a filmet, de ezt nagyon szánalmasnak tartom, hogy valaki nem lép ki egy szar kapcsolatból.. Egy életünk van... Ugyanakkor azt se felejtsük már el, hogy van az a bizonyos rózsaszín köd.. Nyilván a házastársad látod betegen, szőrös lábbal, zsíros hajjal, rossz kedvűen, rossz passzban stb... Erre jön valaki aki maga a csoda ... Hagyjuk már... Előbb utóbb neki is lesz rossz napja, büdös lába stb.
2018. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az igazi mítoszban én se hiszek. Az viszont valóban elszomorító, hogy senki nem mer lépni. Ahogy már írták csak 1 életünk van és azt olyannal kéne tölteni, akit igazán szeretünk.
2018. júl. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem. Azzal az emberrel kötöttem össze az életem akivel kapcsolatban teljesen biztosan tudtam, hogy ő az igazi. A szerelem, az összetartozàs, a lelki kapcsolat, és a fizikai vonzalom is mindig nagyon erősek voltak köztünk, valamint az igényeink is passzolnak. Nincs a vilàgon még egy olyan ember akivel ennyire egy hullàmhosszon lennék, akivel ennyire összeillene a személyiségünk. Lassan 9 év utàn is ugyanazt érezzük mint az első hónapokban. Egymàshoz tartozunk.:)Ès ez nem fog megvàltozni.
2018. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!