Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Uraim, találkoztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, találkoztatok már valaha igazi álomnővel, akibe egyszerűen nem lehetett belekötni?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül párkapcsolatra gondolok, de ilyen válaszok is jöhetnek(az igazi mázlisták, ugyebár). Osztálytárs, kolléganő, stb... Aki minden szinten 10/10-es és nem lehet rajta fogást találni. Nem biztos, hogy tökéletes, de annak tűnik. Külső és belső terén is top kategóriás. A nagybetűs, ízig-vérig nő kategória.


Volt már ilyennel dolgotok, kerültetek már bármilyen módon kapcsolatba ilyen nővel? Ha volt ilyen, kellemes csalódást okozott vagy beigazolta az előítéleteket: megközelíthetetlennek bizonyult?



2017. márc. 26. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

igen, a mosolyával fogott meg, akkor még nem tudtam, hogy mi rejlik belül...elvarázsolt teljesen...

a suli egyik legnépszerűbb lánya volt, de nem r1banc fajta, pont az ellentéte segítőkész aranyos szép lány!

a sors mindent a kezembe adott, meghódítottam, csak akkor még nem álltam készen egy kapcsolatra és sajnos hagytam veszni mindent...


24F

2017. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Egyszer voltam egy dominánál, Berlinben.

185 cm magas volt a csaj, plussz magas sarkú.

izmos és nőies volt egyszerre, enyhén szoláriumozott testtel, feszülős bőr miniszoknyában és bőr topban várt az ajtóban.

Így magas sarkúban volt vagy 2 méter, én kb 180 cm.

Ott akkor tudtam, hogy ez az a pillanat amit mindig is vártam.

Szóltam neki hogy nem egy órára maradnék, ha lehet módosítsuk most rögtön az időpontot egész délutánra.

Még jó hogy volt nálam elég euro.

Életem legjobb napja volt, úgy kifacsart, hogy két hétig pisilni is alig tudtam.

A többit nem tudom leírni, mert ha visszagondolok rá, kangörcsöm lesz az élménytől.

2017. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Semelyik nő nem tökéletes, és mivel ezt elfogadtam, ezért hirtelen sok 10/10-es nővel találkozok. Minden hónapban 2-3-al, ez éppen elég.
2017. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Még nem. Szerintem itt a Gyikes lányok közt van ilyen, tipikus szemüveges könyvmolyként képzelem el, kócos hajjal, pulcsiban és rágja a ceruzáját. :D
2017. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
2: :)
2017. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre nem pontozom a lányokat, vagy megragad a külseje, avgy nem. Felőlem lehet káka, de szép arcú, ugyanakkor 120 kilós de szép arcú.


INkább belsőre pontozom őket. És igen, volt ilyen nő az életemben. Szó szerint meg kellett hódítani és meg is érte. Az ágyban egy bomba volt, okos volt, intelligens, akármikről lehett vele beszélgetni és hisztizni sem hisztizett.

Külsőre ápolt nő volt, igényes, és kb. 105kg. Ölnék érte ha vissza tudnám szerezni, ha bármi esély lenne rá. De elbsztam és ő már férjhez ment. Néha összefutunk, olyankor kedves velem és utána egész nap csak a csodálatos szemére, a telt ajkaira és arra a hatalmas lelkére tudok gondolni, akit elszalasztottam.

2017. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Ja. Édesanyám ilyen volt.

30/f

2017. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én találkoztam egy ilyennel,és jelenleg is tartom vele a kapcsolatot.. sajnos még fel kell hozzá nőjek hozzà (képletesen és szó szerint is,mivel idősebb nálam picit), de folyamatosan dolgozok rajta,és egyre közelebb kerülök ;) <3
2017. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon tudnék ilyet mondani, talán egyet, aki majdnem azon a szinten volt, itt a Gyakorin beszélgettem vele egy rövid ideig, kép alapján, amit küldött, álom nő volt, helyes arccal, jó testalkattal. És az írási stílusa, fogalmazásmódja, hangulatjelei is tisztára hasonlítottak az enyémére, meg olyan közvetlen volt.
2017. márc. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Egy táborban a többi srác irigykedve gratulált, hogy velem jött össze. Megjegyzem, átlagos külsejű férfi vagyok. Akkoriban voltam huszonéves, láthatóan szakadt kinézetem volt, semmit nem tettem, csak beszélgettem vele, a lány kb 18 volt, egyszerű, szelíd, szerény, gyönyörű alakkal és arccal. Vadul csókolózott velem órákig (ami egy kicsit zavaró volt, bár hízelgő).
2017. márc. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!