Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kezdhetett el zavarni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdhetett el zavarni a párom múltja?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy fia roma származású. Ez eddig nem zavart, de most már nagyon előjön, hogy náluk más a szokás, 5 éves azt mondta nekem , hogy megnézem a pinádat, úgy jár kel itt a házban minha minden övé lenne, addig eszi az édességet még ki nem hánya. Nagyon csúnyán beszél. Párommal most házasodtunk össze közös otthonunk van. De ez elkezdett zavarni. Mi történhetett velem? Elmondtam a páromnak megérti, mert tényleg cig.....an viselkedik.

#Roma származású #párom fia #zavar a viselkedése
2018. júl. 6. 14:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Hogyan lett neki roma fia? Ő maga is roma,vagy nem roma, csak a gyermek anyja roma???
2018. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem ilyen kultúrális közegben nevelkedtél, ahol az ilyen megjegyzések meg viselkedési formák normálisnak tekinthetők. Mivel a párod ragaszkodik a gyerekéhez, itt csak két dolgot tehetsz: vagy mindent lenyelsz neki (mert átnevelni biztos nem fogod tudni), vagy keresel egy másik férfit. Én nem mennék hozzá.
2018. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A gyerek anya az. Én ha ismeretlennek mutatkozom be nem mondom el, hogy van páromnak fia főleg nem a származását, szégyellem, eddig nem is volt nálunk a kisgyerek mert párom tudta, hogy nem bírom az ilyen embereket, nem a romákkal van a bajom, hanem hogy segélyre szülnek,egy kis házba, laknak vagy 10 en.
2018. júl. 6. 14:54
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Nem a romákkal van a baj, hanem azokkal akiket leírsz mert miattuk bélyegzik meg a normálisakat is. A gyerek meg egy paraszt, nem a romasága miatt ilyen hanem mert nincsen megnevelve. Megkell büntetni, rászólni esetleg ha nagyon elkanászosodik lekever neki az apja egyet.

Ne legyen otthon édesség és mutassátok meg a paroddal, hogy ki az úr a házban. Ez csak egy neveletlen kölyök, nem a származása a baj hanem a trehány emgedékeny anyja.

2018. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
Értem. A kommented alapján két lehetőséged van, vagy szakítasz most, vagy majd szakítok később... sajnos.
2018. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az utolsó írta.

Megnevelés esélytelen, mert hagyományosan náluk a fiú gyereknek mindent szabad. Van tanultabb, rendesebb roma ismerős, de ott is a lány neve k...ss. Az meg természetes, hogy a fiú, mondjuk tele rajzolja a kocsi belsejét. Rá szólnak, de csak módjával. A fiú, az fiú.

2018. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szeretem a párom, egy hónapban 3 nap van itt, de ahogy itt van az otthonunkba, zavaró.
2018. júl. 6. 15:28
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Tanítsd meg neki, hogy itt nem viselkedhet úgy, ahogy otthon, mert nálatok mások az elvárások. A gyerekek tökéletesen tudnak alkalmazkodni, és mindig feszegetik a határokat. Gondolj csak vissza a sulira: a jószívű tanárt mindig átverték, a szigorúnál meg senki sem mert bepróbálkozni.

A pároddal fogjatok össze, és szigorúan, de következetesen, szeretettel, sokat dícsérve-jutalmazva elérhettek eredményt. A lényeg, hogy ne a gyereket utáld az anyja életmódja miatt, hanem mutasd meg neki, hogy létezik más alternatíva is. A gyerek nem tehet róla, hogy hova született, de ha megmutatod neki, hogy létezik egy másik út is, talán azt választja. Nem lesz egyszerű, hisz mindezt úgy kell elérnetek, hogy közben az otthoni viszonyokat, és az anyját nem szólhatjátok le. De példamutatással, szeretettel sokat elérhettek.

Sok sikert, és kitartást nektek!

2018. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%

Szia! Fordìtot eset volt nálam. Kezdem a tanúsággal,aki egy trokhár c

..csináltat magának gyereket azzal a nővel baj van. A szakításunk nagyon dúrva volt,olyan romás. Pedig mind a ketten szín magyarok vagyunk.

De a történet,én 28 ő 22 amikor összejöttünk a gyerek 4év 2hónapos. Apja fél évesen látta utóljára a gyereket.

Első érdekes dolog az volt számomra,hogy a gyerek szinte csak roma gyerekekkel barátkozott az oviba. Ok nincs ebben semmi,de amikor otthon is elkezdett így beszélni viselkedni az már picit furcsa volt.

Na mi úgy voltunk kis család(exem mondata)ha pébz kellett. Exem utólag visszanézve azt az életmódot élte. Munkával 5 hónap után gondja akadt,sehogy se akarózott neki menni. Aztán csak a tőtött cigi neki,gyereknek csoki üdìtő tablet. Ők is laktak egy normális 2,5szobás házban,össze vissza,exem meg a gyerek 1 szoba,szülei akik alkoholisták,másik szoba,elvált nővére fél szoba,másik nővére a 2.férje anyjával akit az első férjtől való gyereknel enni se adott(anyós mostohaunokának),a másik unokát meg kényeztette.

Ja amikor az exem szűlt is fura történet: 17évesen esküvő nagykorusît,a férje nagyanyjához mentek haza,a nagyi elvett minden gyerek után járó pénzt. Gyerekre pelenka nem volt.

Esetembe a nő volt romával,esetedben a pasi de én kétszer meggondolnám az együtt élést. Nekem 2 év próbára bocsátásba kerűlt. Ugyanis két roma pasival meg akart veretni szakítás után,csak én voltam az erősebb. Mert a drága nem dolgozott,dugott melettem egy pasival és mondtam kis pénzt amit kölcsön kapott adja meg.

2018. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Mert gàz a gyerek viselkedèse, gondolom az anyja hangolja is ellened. Eddig nem jàrt hozzàtok, most igen, ezèrt most kezdett zavarni
2018. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!