Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kezdhetett el zavarni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdhetett el zavarni a párom múltja?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy fia roma származású. Ez eddig nem zavart, de most már nagyon előjön, hogy náluk más a szokás, 5 éves azt mondta nekem , hogy megnézem a pinádat, úgy jár kel itt a házban minha minden övé lenne, addig eszi az édességet még ki nem hánya. Nagyon csúnyán beszél. Párommal most házasodtunk össze közös otthonunk van. De ez elkezdett zavarni. Mi történhetett velem? Elmondtam a páromnak megérti, mert tényleg cig.....an viselkedik.

#Roma származású #párom fia #zavar a viselkedése
2018. júl. 6. 14:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem is neveld meg!

Mutasd meg neki ott! a ti otthonotokban te,ti vagytok a fallavezer.

Fektessetek szabàlyokat,es igenis ràszolni ha csunyan beszel...

Ehhez a pàrod is kell!

Probald megbeszelni vele

meg gyerek es csak 5eves még nevelhetö

kemeny diò lesz!!!de ha mindketten akarjatok menni fog

2018. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Engem az zavart volna, hogy a padomnak ilyen exe van. Ez elég sokat elmond róla, az is, hogy gyereket is csinált neki.

A kisfiút pedig nevelje meg az apja! Jól nézd meg, hogy viselkedik a fiával, mert a tietekkel is ez lesz: TE fogod nevelni, ő meg tojik rá, majd valaki megoldja. Nem csak megcsinálni kell tudni.

Ha màr ebbe ilyen szépen belesetàltál: vagy ne oda vigye, vagy te menj el addig, nem hozzád jàr láthatásra.

2018. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hétvégén én is pihenni szeretnék nem elmenni itthonról, hogy másnak jó legyen. Tudja ő ,hogy kell gyereket nevelni a bátya kisfiával tud bánni, és a gyerek is normális.
2018. júl. 6. 23:02
 14/24 anonim ***** válasza:

Bocsi,de zavarja a szemem.

Mig ki nem hanyja...

Az anyja az...


Miert zavar? Mert gondolom,te nem vagy ci..any,es nem ilyen viselkedeshez szoktal.

Engem is zavarna...

2018. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Meg szerintem valaki mondja neki, hogy törjön el mindent, mert mindig leesik a pohár tányér, a szőkőkutamat is eltörte feldőlt, pedig nem könnyű tele volt kővel, a padló vázáimat eltörte és 8 szor volt itt , mi lesz így nem tudom.

Tudom minden gyerek eltöri a dolgokat, de egy 5 éves azért megpróbál vigyázzni rá.

2018. júl. 7. 13:14
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok ilyenek, nem változnak meg akkor sem ha jól nevelik őket. 20 évvel ezelőtt amerikában divat volt örökbefogadni szerencsétlen európai gyerekeket, és so cigány kölyköt örökbe is adtak amerikában. Aztán meg jöttek a bajok, hogy a gyerek "nem normális". Ez nem nevelés kérdése, ez biologia: a cigány belterjesen szaporodnak, azaz megbasszák a saját testvérüket, ezért is van köztük rengeteg fogyatékos, kancsal meg elálló fülű.
2018. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ebbe van valami amit mondasz, akkor őket nem lehet normálisan nevelni se mégha nem is abba a közegbe nő fel.?
2018. júl. 7. 22:58
 18/24 anonim ***** válasza:
16os! Néztem a keresem a családomat 2-3hete dettó ez volt amit ìrtál. A pasit Amerikában nevelték,a magyar rokonok olyan telepen laktak,ahová stáb nem(mert)ment be.
2018. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ezek nem a telepen laknak, hanem köztünk , de egy 2 szobás házba 11-12 en attól függ börtönbe lvan e valaki, és nekem ez gáz, és egy ilyen ide jön és amibe pénzt fektettem tönkre teszi, és már nem tudom úgy szeretni a párom még mielőtt nem jött ide. Én is láttam a keresem a családom részeit.
2018. júl. 8. 13:00
 20/24 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tőle, ha a fiát nem tudod elfogadni? Amit mondjuk megértek, de ez van. Szerintem mindenki jobban járna ha ezt befejeznétek.
2018. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!