Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kezdhetett el zavarni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdhetett el zavarni a párom múltja?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy fia roma származású. Ez eddig nem zavart, de most már nagyon előjön, hogy náluk más a szokás, 5 éves azt mondta nekem , hogy megnézem a pinádat, úgy jár kel itt a házban minha minden övé lenne, addig eszi az édességet még ki nem hánya. Nagyon csúnyán beszél. Párommal most házasodtunk össze közös otthonunk van. De ez elkezdett zavarni. Mi történhetett velem? Elmondtam a páromnak megérti, mert tényleg cig.....an viselkedik.

#Roma származású #párom fia #zavar a viselkedése
2018. júl. 6. 14:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Amúgy téged nem a múltja zavar basszus... Gyereke van, már ez elég durva, de hogy roma.... Nem a múltja ez a gyerek, bármennyire is szeretnéd, hogy az legyen
2018. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rasszista, de aki nem olyan közegbe nőt fel annak ez a viselkedés a saját otthonomba sok, elfogathatatlan. Mondtam páromnak engem ez zavar, időt kértem, nem alszunk együtt, egyre jobban távolodom el tőle, most is ide hozták és nem a páromra hasonlít se belsőre , se külsőre, párom meg nagyon jó ember, de én nem akarom , hogy közöm legyen egy mindent tökre tevős verekedős gyerekhez, a saját apjának bever ha ő úgy gondolja, anyósomnak is. Nem tudom mi legyen. Párom kérdezte mit tegyen , hogy szeressem őt jó legyen a kapcsolatunk , de nem tudom.
2018. júl. 9. 11:08
 23/24 anonim ***** válasza:
57%
Miért ér neked annyit ez a férfi, hogy kikészítsd magad miatta, meg a neveletlen cigány kölyke miatt? Költözzetek szét, keress egy normális embert. Ez nem fog megváltozni soha. Csak az idegeid mennek tönkre (az értékeidről ne is beszélve). Elárulom neked, hogy amint kamasz korba lép, még durvább lesz a helyzet. Inkább ne várd meg.
2018. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

A férjedtől elvárható, hogy nevelje meg a gyerekét.

Elvált apaként mondom, hogy nekem sikerül.

A cigó szál meg mellékes, bár nálam is jelen vilt.

2018. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!