Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy beszéljem le a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljem le a feleségem a gyerek-témáról?

Figyelt kérdés
Van már 2 közös gyerekünk,neki van még egy az első házasságából és már ő 40, én 42. Nem akarok már újabb gyereket,de ő hónapok óta a babával nyaggat. Mit csináljak vele?

#gyerek #hiszti #feleség #ellent÷t #buatság
2018. júl. 18. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk üljetek le, és beszéljétek át felnőtt emberek módjára, ez nem olyan téma, amit nyaggatással, meg hisztivel kellene lekommunikálni.

Mik voltak az eredeti tervek? Hány gyereket terveztetek?

2018. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2-t.
2018. júl. 18. 12:21
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Babázhatnékja van... jesszusom az ilyentől a hideg ráz.
2018. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet, hogy bepanikolt a 40-től? Sok nőnél ez bűvös korhatár, megijednek, hogy öregszenek, közeledik a klimax, úgy gondolja, egy baba fiatalon tartaná.Próbáljatok ki valami új hobbit, kettesben programokat, hogy nőnek érezze magát, ne az anyaságra koncentráljon.
2018. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem beszélném le, de extrán védekeznék, nehogy "becsússzon".
2018. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem csak arról van szó, hogy megijedt az öregedéstől. Beszéld meg vele, hogy 2 gyereket terveztetek, megvannak, tartsátok magatokat ehhez. Egy kisbaba már nem a ti korosztályotokhoz való. Plusz újabb gyerek, újabb költségek, bár nem tudom hogy álltok anyagilag. De 1+2 gyerek mellett gondolom nem éheztek, különben el se tudnátok tartani őket, szóval nem ezért nem akarsz több gyereket. (nekem nem kell kifejteni miért, megértem, mi egyáltalán nem tervezünk)

Ha nem érti meg, akaratoskodik, legyél vele türelmes, adj neki időt, ne próbáld meg durván lebeszélni mert pont ellenkező hatást érsz el, csak éreztesd vele, hogy nem ebben állapodtatok meg, és nem értesz egyet a további gyerekvállalással, tartsa tiszteletben, hogy nem szeretnél többet. Egy gyereket mindkét félnek akarnia kell! EZ nagyon fontos.

Amíg nagyon be van kattanva, én a helyedben egy jó ideig védekeznék is (te vedd meg és tárold a gumit)...Vannak nők akiknek annyira elmegy az eszük, és a párjuk hiába nem akarja, akár titokban is de leállnak a védekezéssel és szándékosan esnek teherbe a pasik tudta nélkül. Ismerek nem egy ilyet. Szóval csak óvatosan, de türelmesen! Ha pedig ezért el akarna hagyni, hát jobb is, ha ilyen nővel nem maradnál együtt, mert piszok önző ember.

2018. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Vegyél neki kölyökkutyát. Vagy kismacskát..Nem tudom milyen párti.
2018. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Köttesd el magad :)


Vigyázz mi nők elétjük amit akarunk :)

Beszéljetek meg nehogy "veletlenül "becsússzon :)

Nálunk ferjem próbált meg erre ravenni felnőtt gyerek mellett. Meg a bogyommal is babrált. Szoval vigyazz :D

2018. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Vigyázz mi nők elétjük amit akarunk :)"


Csak a magad nevében írj ilyet, én nem tartozom ebbe a körbe, elsüllyednék szégyenemben, ha a párom akarata ellenére bármit is sunyiban kijátszanék.

2018. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Lehet,hogy egyedül vagyok ezen a véleményen,de szerintem nem kéne a feleséget egy mániákus,cselszövő perszónának beállítani, csak azért gyereket akar. Egyáltalán nem biztos,hogy lopiba akarja tehetbeejteni magát. Házasságban él,gyereket szeretne a férjétől, ez nem bűncselekmény,de itt sokan úgy írnak mintha az lenne.


És csak a kérdezőnek lehet igaza,azt még senki sem tanácsolta,hogy ő is változtathatna a gondolkodásán, mert semmivel sem önzőbb dolog gyerekre vágyni,mint teljesen semmivenni ,kizárni azt,hogy mit szeretne a feleség. Nem biztos,hogy nyaggatásnak kéne felfogni , amit el kell hessegetni,mert ahogy a gyerekvállalásnak,úgy annak is közös döntésnek kell lenni hogy nem vállaltok több gyereket, de ezt csak te döntötted el.


Ha kutyát vagy macskát szeretne gondolom kutyát vagy macskát kérne,de azért köszönjük az EQ-bajnok megjegyzést.


Az pedig,aki elkötteti magát azért,mert a felesége, akivel 3 gyereket nevelnek,akar tőle még egy babát,nem önző, hanem egyenesen retardàlt...

2018. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!