Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Komolyan nagy dolog a férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan nagy dolog a férfiaknak elindítani egy mosást?

Figyelt kérdés
Ma a férjem a fejemhez vágta, hogy "azért neked igen jó dolgod van mellettem, XY (az exem) is kimosta a saját ruháit? Kiváncsi lennék apád mit szólna ha neki kéne kimosnia maga után". Egyszerűen köpni-nyelni nem tudtam. 5 éve együtt vagyunk. Nem szokta az exemet a fejemhez vágni, apukámnak pedig nem okoz gondot 2 rohadt gombot megnyomni a mosógépen. Annyi volt az előzmény, hogy a fiam délelőtt leette a pólóját és most fagyizni indultunk.Mondtam, hogy megint felveheti azt a pólót, ha nem foltos. De látszott még rajt a folt és meg sem száradt. Megmertem jegyezni, hogy nem sikerült valami jól a folteltávolítás, adjunk a gyerekre másik pólót. Erre ezzel, jött, hogy nem elég hogy magára mosnia kell, még a gyerekre is. Mintha teknővel a hóna alatt a patakra kellett volna mennie. Ne is értem. Persze most én vagyok a hisztis szerinte, mert megsértődtem a beszólásán. Tudom ez most sziszifuszi dolognak tűnik, de szerintetek kinek van igaza?
2018. aug. 12. 19:11
1 2
 11/18 Estádio de Felchút ***** válasza:
55%

Ki mit szakít, olyat szagol.

Büdös, mi?

2018. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem itt ket kimerult ember tipikusan feleslegesen eltulzott balhe szituja allt elo... nyilvan nincs igaza, de akkor is igy beszel ha epp kiegyensulyozott?
2018. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem mindkettőtöknek igaza van. Neki azért, mert ha a te dolgod a ruhamosás (tehát megtörtént a belső munkamegosztás), akkor tényleg neked kell ezzel foglalkoznod. Neked pedig azért van igazad, mert attól az ő keze se törik le, ha egyszer ő indítja el a gépet.


Vagy meleg van és nyűgösek vagytok, ezért csináltok légyszarból elefántszart vagy a fenti eset lényegében a kapcsolatotok minőségét mutatja.

2018. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%
Na hálelújá 13-mas! Végre valaki mindkét fél szemszögét tudja nézni.
2018. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jézusom, és te ilyen embernek szültél?


Pfff... tiszta szánalmas a pasid.

2018. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nalunk mindig en mosok. Felesegemnek annyi ruhaja van ha 1 honapig nem mosnank akkor is lenne tiszta ruhaja. Nekem 1 het utan mar a fiok alljabol kell kotorasznom a ruhakat ugyhogy kenytelen vagyok mosni minden heten :D
2018. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
érdekes dolgok ezek.. persze a betonozásnál, a favágásnál mindíg ott vagyok.. de egy mosás vagy krupli pucolás neki nonszensz..
2018. aug. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez így konkrétan nevetséges, mosógéppel nevetségesen kevés fáradtság a mosás. Nálunk mindent együtt csinálunk, megy gördülékenyen, nem kell egyeztetni, maximum a bevásárlást. A férjem anno középiskola után elköltözött otthonról, egyetem alatt is egy kis garzonban élt önállóan, megtanult gondoskodni magáról. Főzni ritkán szokott, nem azért mert nem tud, hanem nem szeret, egyedül a szabadtéri dolgok, mint grill és bográcsozás és pár spécibb kaja az amit mindig ő csinál. Ez nekem nem gond, mert én meg szeretek főzni, de ha én is utálnék biztosan azt is beosztanánk. A többi közös. Nekem sem gond fát vágni vagy füvet nyírni, vasalni meg annyira utálok, hogy az tényleg az ő dolga, ahogy az ablakpucolás is, de ez az én főzésemmel egálban is van nagyjából, persze nem számoljuk ki mértanilag. Mindig minden meg van oldva, nem szakad ránk sem a mosatlan, sem a kupi, olajozottan működik, mindig megcsinálja valaki, megbeszélni sem kell. Biztosan nem tudnék és pláne nem akarnék együtt élni valakivel, aki szerint a nő privilégiuma a háztartás és a 8 óra meló után csak a férfinek jár a pihenés. Család vagyunk, én meg nem vagyok háztartásbeli, pont annyi feladatom van itthon, mint a férjemnek, nem több a dolgom, pláne nem kötelességem kiszolgálni, nem a cselédje vagyok, hanem a felesége, ha arra lett volna igénye nem nősült volna meg, hanem felvesz egy bejárónőt, biztosan lehet találni olyat is, aki többre is kapható egy kis plusz pénzért, nem kell ahhoz házasodni.
2018. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!