Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beteg dolog egy hetet távol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg dolog egy hetet távol tölteni a házastársadtól?

Figyelt kérdés
A konkrét eset az, hogy nagynénémék meghívtak nyaralni egy hétre engem, a férjemet meg nem. Jobban örültem volna ha ő is jön, de megkérdeztem őt, hogy rosszul esne-e neki ha elmennék nélküle és azt felelte nem. Tehát eljöttem és most ki van akadva és szerinte beteg dolog az, ha a házastársak külön vannak egy egész hétig.
2018. aug. 12. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Hát én biztos nem mennék a férjem nélkül nyaralni. És neki sem jutna eszébe ilyesmi az tuti.
2018. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%

Rohadt gáz, de az ellenkezőjét sem mondtam volna.

32/f

2018. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Miért ne? Azért mert házasok vagytok nem kell egymáson lenni állandóan. Egy kapcsolatnak jót tesz néha egy kis egyedüllét, távollét. De persze ez mindenkinél más. Én nem tartom rossz dolognak.
2018. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Én biztosan megsértődnék, ha csak engem hívnának, a feleségemet nem, így nem mennék el velük. De akkor is megsértődnék, ha őt hívnák, engem meeg nem. A rokonaid bunkók voltak, és te is az voltál. A férjed ott hibázott, hogy először azt mondta, nem zavarná, ha elmennél. Nem az egy héttel van a probléma, ahogy a kérdésben sugallod.
2018. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Más az, ha azért megy külön el egy hétre valaki, mert a másik nem tud szabit kivenni, beteg lesz, gyerekkel kell otthon maradni, veszélyes helyre megy.. (pl. apám anyám nélkül minden évben elmegy evezni, anyám nem tud úszni, és egyáltalán nem akar ilyen programra elmenni). Ezekben a helyzetekben el lehet szerintem mindenféle furcsa érzés nélkül menni az egyiknek. De a ti helyzetetek nem erről szólt. Már eleve volt egy sérelme, hogy őt nem hívták, csak téged. Ez mondjuk ritka nagy bunkóság, ilyet nem illik, nem is értem. És még akkor te is ugye - ezzel nem együtt érezve - éltél a lehetőséggel és elmentél. Ő meg buta volt, hogy nem szólt érte, mielőtt elmentél, hogy ez neki rosszul fog esni.
2018. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Más ha úgy egyeztek meg, hogy egy hét szabi külön, de aztán együtt is. De az ritka nagy bunkóság volt a rokonaidtól, hogy csak téged hívtak, de tőled még nagyobb bunkóság a férjed felé, hogy ezt elfogadtad.

A férjed ott hibázott, hogy azt mondta nem zavarja. De gondolom azt hitte, van benned annyi jóérzés, hogy visszautasítod a meghívást.

2018. aug. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már teljesen másképp látom a dolgot, tényleg hibáztam.
2018. aug. 13. 08:57
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Kinek mi. Számomra pont az a beteg, ha egy pár mindig mindent együtt csinál, mindenhová együtt megy és egy-két hét távollétből problémát csinál.
2018. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Én nem mennék a feleségem nélkül nyaralni. És nem azért mert papucs vagyok, hanem azért, mert ha van 1 hét szabadidőm, akkor azt vele szeretném a leginkább eltölteni.

Szóval ha hívnának a rokonok, akkor sem mennék. És fordítva is rosszul esne.

2018. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem gáz, de így viszont pisok nagy bunkóság és nem mennék el.
2018. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!