Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beteg dolog egy hetet távol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg dolog egy hetet távol tölteni a házastársadtól?

Figyelt kérdés
A konkrét eset az, hogy nagynénémék meghívtak nyaralni egy hétre engem, a férjemet meg nem. Jobban örültem volna ha ő is jön, de megkérdeztem őt, hogy rosszul esne-e neki ha elmennék nélküle és azt felelte nem. Tehát eljöttem és most ki van akadva és szerinte beteg dolog az, ha a házastársak külön vannak egy egész hétig.
2018. aug. 12. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

De olyan férj sem kéne, aki azt mondja nem gáz, menjek csak, és UTÓLAG hisztizik meg "betegez" mint egy idióta kisgyerek.


Hazamennék, és megmondanám neki, hogy gondolkozzon a dolgon, de ezek után én nem tudnék társként tekinteni rá, csak úgy mint egy hülyegyerek.

2018. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
Hát, én k...va vidáman elmentem a testvéremhez Londonba egy hétre. A férjem teljesen jól vette ezt (pedig szeretjük egymást, a tenyerén hordoz.)
2018. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

Önmagában nem gáz külön lenni 1 hétig. De ez a szitu az. Eleve mem illik a házaspar csak egyik felét így meghívni. Olyan, mintha a férjed nem lenne befogadva a családba. Az más lett volna, ha a férjednek nincs kedve elmenni, de ez így bunkóság volt.

Persze ő is bevállalhatta volna még előtte, hogy ez rosszul esik neki, de lehet, hogy később tudatosult benne.

2018. aug. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezted őt, akkor belement, most meg hisztizik?

Voltam külföldön két hetet, hazahoztam 400eurót (tesómnak takarítócége van, beugrottam) hiába tisztáztuk le fél évvel előtte, hiába készültem rá egy hónapot, hogy neki ne legyen semmi plusz feladata itthon, végighisztizte a két hetet, nehogy jól érezzem magam.

A férjed miért nem tartja magát a véleményéhez? Nem túl felnőtt viselkedés.

(Nálam ez belevert pár szöget a házasságom koporsójába)

2018. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudhatom kiknél mi a szokás/mi az elfogadott. Mi biztos nem mennénk el egymás nélkül. 1-1 pár órás baráti találkozó teljesen rendben van, együtt pl kimaradtunk már egész éjszakára is a közös baráti körrel, de ottalvásos 1 hetes nyaralás külön????? Kizárt. Ha a férjemet nem hívnák meg akkor én sem megyek-és fordítva. Nálunk ez alap. Kedvünk se lenne egymás nélkül menni. Az meg pl bunkóság, hogy csak téged hívtak, a férjedet nem. Csak mondom...

Lényegében igazat adok a férjednek, de ezt meg is mondhatta volna már akkor is, amikor rákérdeztél. Utólag kiakadni kicsit gyerekes dolog.

2018. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!