Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fél éve megbocsátottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve megbocsátottam a férjemnek, hogy elhagyott egyszer, de egy álom után elkezdtem őt utálni. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Elhagyott egy másik nő miatt, 8 hónapot voltunk külön, aztán visszatért, rendbe akart hozni mindent. Nehezen ment, de sikerült a megbocsátás, főleg, hogy láttam, a nő kapart utána, de hiába. Ez volt fél éve, azóta nagyon jó a kapcsolatunk, átbeszéltük ezerszer az okokat. Sőt, jobb mint előtte, azonban nekem 2 hete volt egy álmom ezzel a nővel és a férjemmel és azóta azt érzem, hogy gyűlölöm a férjemet, ráadásul ismétlődik ez az álom (most is ezért keltem 50-kor) és egyre jobban hányingerem van tőle 😞 hogyan tovább, mit tegyek...? N27
2018. szept. 6. 05:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
27%
Nem tudom.
2018. szept. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Hiába bocsátottál meg az eszeddel, tudat alatt ezek szerint mégis mar a dolog. Én nem tudnám így folytatni. Fiatal vagy még, kezdhetsz új életet.

Ha mégis menteni szeretnéd a házasságod, esetleg pszichológus, aki segítene érzelmileg is túltenni magad a dolgon?

2018. szept. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, pszichológusra én is gondoltam, de ez vajon csak párterápia formájában is működőképes vagy akkor is, ha egyedül megyek? Ő alapjáraton nem egy "lelkizős" fajta és nagyon sokat piszkáltam már ezzel... mégsem jött helyre a lelkem, úgy néz ki.
2018. szept. 6. 05:40
 4/15 anonim ***** válasza:
5%
Ezotéria kategória
2018. szept. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
93%
Fiatal vagy még, a tested is fiatal. Ha most félrekefélt, mi lesz ha 40 leszel, a cicid lógósabb lesz, esetleg két gyerekkel a nyakadon fog megcsalni, elhagyni. Nem mondom hogy hagyd el, de megbízni többet nem bízhatsz benne.
2018. szept. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Bírom ezt a dumát, a nő kapart utána. A férjednek meg pisztolyt fogtak a fejéhez, hogy menjen. Sok megcsalt nő azt kéne megértse végre, soha nem a harmadik hibás. Akinek házastársa van, az dönt, csal vagy nem.
2018. szept. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hanem lehetősége lett volna visszamenni, de nem tette.
2018. szept. 6. 06:49
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

"hanem lehetősége lett volna visszamenni, de nem tette."


Persze, hogy nem ment vissza.Az a punci is unalmassá vált számára, majd keres egy újabbat a hátad mögött megint.Aztán arra is ráun, te meg ott leszel biztos pontnak, akihez vissza lehet térni.Tudja a faszi, hogy kell élni.Van a felesége, aki mindent elnéz és ha kínlódva is, de vele marad( ugye tartás, önbecsülés, büszkeség híján), meg vannak a változatos puncik.Melyik pasinak nem lenne ez jó??

2018. szept. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Az van, hogy meg akartál neki bocsátani, de mégse sikerült igazából. Csak elnyomtad a rossz érzéseidet, ami álmodban (amikor nem vagy önkontroll alatt) annak rendje és módja szerint elő is jött.

Fel kell dolgoznod a haragodat, különben egész életedben gyűlölheted a férjedet, mert mindig elő fog jönni. A helyedben felkeresnék egy pszichológust, aki bizonyos dolgokat segítene rendbetenni a lelkedben. Lehet, hogy a házasságod nem éli túl akkor sem, ha dolgozol az érzéseiden, de akkor is érdemes ezzel foglalkoznod, mert a harag felemésztene, akár együtt maradtok, akár nem.

2018. szept. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen felesleges volt "kibékülni".

Ez már nem lesz jó kapcsolat.

Engedd el, még fiatal vagy kezdj új életet.

Ne vergődj, mert minden nap, minden perc elvesztegetett idő.

2018. szept. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!