Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fél éve megbocsátottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve megbocsátottam a férjemnek, hogy elhagyott egyszer, de egy álom után elkezdtem őt utálni. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Elhagyott egy másik nő miatt, 8 hónapot voltunk külön, aztán visszatért, rendbe akart hozni mindent. Nehezen ment, de sikerült a megbocsátás, főleg, hogy láttam, a nő kapart utána, de hiába. Ez volt fél éve, azóta nagyon jó a kapcsolatunk, átbeszéltük ezerszer az okokat. Sőt, jobb mint előtte, azonban nekem 2 hete volt egy álmom ezzel a nővel és a férjemmel és azóta azt érzem, hogy gyűlölöm a férjemet, ráadásul ismétlődik ez az álom (most is ezért keltem 50-kor) és egyre jobban hányingerem van tőle 😞 hogyan tovább, mit tegyek...? N27
2018. szept. 6. 05:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem figyeld meg, hogyan változnak az érzéseid ak övetkező napokban, 1-2 hétben. Ha ugyanígy sértett vagy, lehet jobb elgondolkodni, hogy lépni kéne, mert csak "papíron" bocsátottál meg neki, és felszínre bugyogott az elfolytott sértettséged.

Ha lesillapodsz, akkor szerintem inkább csak az intenzív élmény, amit az álom hozott fel, az bolygatott meg.


De a nap végén neked kell érezned. Én is ugyanezt tettem, bár mi nem voltunk házasok. Nekem akkor esett le, hogy ki kell lépnem, amikor egy másik férfi kezdett el nekem udvarolni és felnyitotta a szemem, hogy értékesebb vagyok annál, hogy ezzel a sértettséggel éljem le az életem. És hogy ha a most már exem mellett maradok, bezárom magam egy börtönbe érzelmileg.

Szerencsére ez kilendített.


29n

2018. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha az eset után ennyi idővel még ez a helyzet, akkor te valójában nem bocsátottál meg, csak azt hazudtad magadnak, vagy valami énvédő mechanizmus dolgozott benned. Ennek nincs értelme így.
2018. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még sem tudtál megbocsátani. Csak azt hitted. Nem hibáztatlak, ezek örökké tüske marad. De szerintem jobb is ha külön váltok. Ha egyszer megtette... Ráadásul itt nem egy kósza numeráról van szó, hanem elhagyott basszus.... Aztán rájött hogy nem olyan poén.. Visszakönyörögte magát te meg megbocsátottál... Egy darabig teper, aztán majd jön más csaj. Sajnos ez így szokott lenni.
2018. szept. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Kettes,igenis van olyan,higy az elhagyott szeteto kapar a pasi utan,vissza akarja csabitani,nem tud beletorodni,hogy dobtak.

Sajnos ,tapasztalat.

Ez nem zarja ki a tenyt,hogy a pasi szemet.A volt szereto is az,ha nem nyugszik bele a dontesbe.

Kerdezo nalatok 8 honap kuloneles nagyon sok volt,kialakulhatott kotodes.

Te ezt tudod,azert vagy nyugtalan emiatt..

Mit mondott,miert jott vissza hozzad,es hagyta ott a szeretojet?

2018. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocs,elirtam,nem kettes,hatosnak szolt.
2018. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!