Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak ha teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha teljesen hidegen hagynak a feleségem barátnőinek a problémái és emiatt besértődik a feleségem?

Figyelt kérdés
Volt hogy sírva hívott fel hogy az erikáékat ki fogják rakni az albérletből én meg próbáltam egy jólvannal lezárni a témát, ezután rám lett mérges hogy miért nem érdekelnek a barátnői témái. Vagy hogy Katáék egy éve próbálkoznak babával és nem jön össze nekik, az ilyen dolgok annyira nem érdekelnek, még a fal nézése is izgalmasabb ennél.
2018. szept. 7. 19:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
3%
Hát ezzel nem vagy egyedül.....
2018. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%

Ajj istenem, de te tényleg ennyire hülye vagy? Csak el akarja mondani, mert rosszul esik neki. Hümmögj hármat, mondd hogy ez tényleg rossz, simogasd meg aztán hagyd rá. Konkrétan csak ennyit akar semmi extrát. Ha megértő férjnek tart, még szexelni is több kedve lesz. Fogd fel így és kész. Nem akkora nagy tudomány ez... Oda se kell figyelned kb.


Én csajom is mindig ezt csinálja, rinyál lényegtelen dolgokon, elmondja, megnyugszik. Ha ettől boldog, hát istenem... Nők, hagyd rá.

2018. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
Az én párom is ilyen. A legjobb barátnőm egyik reggel felhívott, hogy a barátja több év után kidobta és én vigasztaltam egy kicsit. Aztán miután letettem, bejött a barátom és megkérdezte ki volt az? Elmeseltem neki, hogy a barátnőmet dobta a barátja és tök kivan. Mire azt mondta “Fú micsoda problémák”. —> arra következtettem egyből, hogy nem érdekli mivan a barátaimmal, hogy mik történnek velem egy nap. Szóval azóta inkább akkor sem mondom ezeket, ha kérdezi. Lehet tippelni mikor fogunk szakítani.
2018. szept. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%
#13 Csak rajtad múlik :D Azt is ilyen lazán venné, ha te dobnád ki őt?
2018. szept. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem értem a kilences kommentedet. Mi a bajod a normális emberekkel?
2018. szept. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
hogy azért váltatok el mert ennyire problémázol.
2018. szept. 8. 09:49
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én? Hol olvastad ezt? Azt írtam, hogy őt mindig is érdekelte mi van velem, és a nekem fontos emberekkel. Soha nem problémáztam neki, ő magától szokta megkérdezni, ahogyan én is megkérdeztem, hogy vannak a tesói, barátai. Szerinted ha ez neki valaha probléma lett volna, kérdezné magától?

Azt írtam, vannak normális emberek,akik érdeklődnek a párjuk (vagy akár csak jó barátjuk) élete és a neki fontos személyek iránt.

2018. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem pont most, ebben a pillanatban kérdezte meg a férjem, hogy mi van a barátnőmmel, írt-e azóta (itt pistyogtam, hogy már 3 hete nem ír, csak nem érte baj). Mi azért úgy vagyunk, hogy aki a másiknak kedves, (barát, kollega), az is érdekel bennünket, legalábbis egy megbeszélés terén.
2018. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ember aki szereti a hàzastàrsàt, meghallgatja őt ha valamit el szeretne mondani és együttérez vele amiért a pàrja aggódik valakiért, ideges stb...nem azt érzékelteti hogy nem érdekli. Ilyenekkel akkor kb alig lehet beszélgetni.

Eléggé egy egoista érzéketlen tuskó lehetsz....rejtély miért ment hozzàd. bàr ő vàlasztott téged, szóval a hisztit nem kimondottan értem. Tudta kivel van dolga. Hacsak nem megjàtszottad az érdeklődőt amíg meg nem fogtad.

2018. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt a két könyvet:


[link]


[link]

2018. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!