Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, mit képzelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, mit képzelnek magukról egyes nők? Azt mondja kövér, de ha egyet értesz esetleg te teszed szóvá, hogy tenni kell érte hogy az legyen vagy hogy ne, besértődik? Ez lehet párkapcsolat ismerkedés akármi.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
1%

Tanulsàg olyan nõvel ismerkedek aki csinos,fitnesz õrült.


Problem solved ;))

2018. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Megoldás: hagyd őket. Nem kell feltétlenül keresned a női társaságot; ha idegesítenek és nem értesz velük szót, akkor mindkettőtöknek jobb, ha keresel valami más elfoglaltságot párkeresésen kívül.
2018. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk azt várná, hogy önmagáért szeresd. Ha így nem kellek, ne kelljek sehogy. Érted, ugye?
2018. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
És ha neked mondanák hogy gizda,férfoatlan tested van mit lépnél rá? Egy telt nő tudja hogy ő telt , és majd fogy ha Ő akar.
2018. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

"Mondjuk azt várná, hogy önmagáért szeresd. Ha így nem kellek, ne kelljek sehogy."


Vicces, hogy a nőket önmagukért kell szeretni...



A férfiakat viszont nyugodtan ki lehet szórni, ha kopaszodnak, alacsonyak, véznák, nem dilomások, mama hotelben laknak, vagy bármi egyéb. A férfiakat nem önmagukért kell szeretni

2018. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkit önmagáért kell szeretni. Ha tudod. Ha nem, akkor nem kell vele kapcsolatot kezdeni. Volt már nagyon alacsony exem (miatta lett vége, nem én cseréltem le) volt egy ötven éves és volt olyan aki kopasz volt. Mindenkit elfogadtam olyannak amilyen. De ha egy alacsony, vékony pasi azon kezd rinyálni hogy nem vagyok neki elég vékony, ott az ajtó. Ha én elfogadom, pedig nekem is jobban tetszik ha valaki nagyobb darab, de elfogadom őt és nem várom el, hogy más legyen, mint aki, akkor rólam is le lehet szállni. Olyannal persze nem jövök össze, aki taszít, pl buta vagy fogatlan stb emberrel.
2018. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
holnaptól reggelire fél liter vodka?Szemétkedek és felszdek 20 kilót, többé soha nem borotválkozom, szarok az egészre! írjatok lányok! :D :D :D... főleg a kommentelők 100 kg felett neee, 90 sem jó sorry!Ezzel a hozzállással hol tartana az emberiség... nem jó a csaptelep, te szemét csaptelep,brühühüü!!!
2018. ápr. 30. 22:29
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 A helyzet az, hogy csak azért senki sem fog megváltozni, mert te elmondtad nekik a véleményedet. Nem csak a nők - a férfiak sem.

Azt tudod tenni, hogy nem mész oda olyanokhoz, akik nem tetszenek. Miért nem mész oda olyan nőkhöz, akik úgy néznek ki, ami neked megfelel? Mert innen jelenleg úgy tűnik, hogy direkt az olyanokra vadászol, akiknek amúgy nincs nagy önbizalma/nem áll náluk sorba sok férfi, mert tudod, hogy csak ilyeneknél lenne esélyed. Aztán meg amikor már megvannak, akkor elvárnád, hogy ezek a nők forduljanak ki magukból a kezeid alatt, mert neked mégis egy jó nő kell, csak kevés befektetéssel, aztán amikor ez nem történik meg, akkor megy a neten a toporzékolás.

Továbbra sem értem, hogy miért úgy adod elő, mintha neked kötelességed lenne 1, ismerkedni 2, olyan nőkkel ismerkedni, akik nem jönnek be neked, innentől fogva pedig nincs is nagy alapja a felháborodásodnak.

2018. ápr. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Mindenkit önmagáért kell szeretni. Ha tudod. Ha nem, akkor nem kell vele kapcsolatot kezdeni. Volt már nagyon alacsony exem ..:"



Ez szép és jó, ez lenne a természetes.


Ezzel szemben a környezetemben élő nők jó rése elhitte, hogy nőként el kell fogadni őket (akkor is ha narancsbőr van, akkor is ha el vannak hízva), de férfiből a legjobb jár neki, egy férfi igenis legyen sportos, legyen jólfésült, legyen menő munkában, és egyéb téren.



Azzal teljesen egyet tudok érteni, hogy mindenkit el kell fogadni olyannak amilyen.


Azzal a női magazinok által sugallt világképpel viszont nem, hogy "engem fogadj el, de nekem jár a legjobb".


(btw, ezt fordítva sem tudom elfogadni, amikor a kopaszodó, köpcös kollégám kizárólag a 180 magas szupermodell nőket lenne hajlandó "megpiszkálni" (sic!) )

2018. máj. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9: Ne haragudj, de szerintem nem én, vagy mi vagyunk a felelősek a környezetedben élő nőkért. Amúgy azzal egyetértek, hogy nem szabad lejjebb adni a jogos igényekből és megérdemlem a "legjobbat" de kinek mi a legjobb. Nekem egy őszinte, vicces, intelligens férfi a legjobb aki elfogad úgy ahogy vagyok, kölcsönösen oda vagyunk egymásért és illünk egymáshoz. Én ezt megérdemlem, tehát nem leszek senkinek a szamara ló helyett, nem jövök össze olyannal aki meg akar változtatni (rajtam kb 10 kiló felesleg van most, szokott lenni több és kevesebb is. ilyen alkat vagyok, de rendszeresen edzem és egészségesen étkezem. Néha fogyózok, de nem vagyok hajlandó senki kedvéért változtatni magamon, csak magamért. Egy 10 kiló felesleggel rendelkező macis pasi ellen nekem sincs kifogásom, sőt!)


Szóval nem szabad lejjebb adni abból, ami igazán fontos. Buta emberrel nem tudnék együtt lenni, olyannal sem aki nem ápolt, nem őszinte, nincs humorérzéke stb. Ha a kérdezőnek ennyire fontos a külső, hajrá! Akkor ne adja lejjebb, keressen jó nőt és ne jöjjön ide sírni hogy a kövér lányok nem akarnak miatta lefogyni. De figyelmeztetem hogy ez sok lemondással és egyedülléttel jár. Én is sokat voltam szingli a három kapcsolatom között és most is az vagyok. És nem félek az egyedülléttől. Ő vajon elmondhatja ezt magáról?

2018. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!