Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti is megfigyeltétek itt ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megfigyeltétek itt ezt a tendenciát?

Figyelt kérdés

Itt a GYik-on az a tendencia, hogy a férfiak, hogy a férfiak cserélik le a nőket, ha azok idősödni kezdenek. Itt némelyek ezt hangoztatják. Miközben csak kapkodom a fejem, hogy mondjuk 10 házasság esetében 9-ben a nő lép le, és hagyja ott az öregedő férfit, holott, egyidős a fazonnal.

Egyik férfit egy pilótára cseréltek le, a másik férfit egy nála 10 évvel fiatalabbra, a harmadikat meg más okból, és a paletta elég sok színű. De olyat aki a férje hagyott el, olyat mondjuk 50 családból 1-nél fordul elő.

Én azt nem értem itt mit kell az ellenkezőt tolnia a jónépnek? És csak itt, meg a Hoxa-n van ilyen. Interneten kívül csak ezt hallani amit én vázoltam fel 40-60 éves nők körében.

Szerintetek ez miért van itt a Gyíkon?



2018. szept. 12. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Megint egy általánosító f-szság. Kérdező, elárulnád hogy van képed az egész világra kivetíteni azt a "tendenciát", amit TE a szűk, korlátolt kis környezetedben szubjektív módon megtapasztaltál? Illetve hogy van képed néhány esetből az egész világra általánosítani? Honnan szedted ezt a blőd és semmiképp sem reprezentatív statisztikát? Mutasd meg a pontos forrást a kutatásodról, ha ennyire okos vagy. Képzeld, az én (elég nagy) ismerettségi körömben körülbelül azonos arányban kezdeményezik a szakítást/válást férfiak és nők és még csak nincs is minden esetben harmadik a képben, na ilyenkor mi van?
2018. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Ezzel elismered hogy szinte csak a nők csalják meg a férfit,a nők miatt mennek tönkre a kapcsolatok.
2018. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az én ismertségi körömben kb. fele-fele az arány. Azt meg fölösleges nézni, hogy végül ki adja be a válókeresetet, mert ez inkább, csak formaság. Egy megromlott, rossz kapcsolatból az száll ki előbb, aki már nem bírja tovább.


A férjem és az én szüleim is elváltak. Nála a feleség adta be, mert már nem bírta a zsarnokoskodó férjét. Elköltözött, amikor nem volt otthon, mert ha ott van nem engedi el. Nálam a anya szállít ki, az amúgy már nagyon megromlott kapcsolatból, de apa adta be a keresetet.

2018. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1 Én csak arra vagyok kíváncsi itt miért nyomják azt a tendenciát, hogy a férfiak lépnek mindig. Holott más van kint, élőben.


Erre az egyre vagyok kíváncsi:D

2018. szept. 12. 13:58
 5/12 A kérdező kommentje:
2 Ha nem ismerem el, de hajlok efelé. Mert csak nézek nagy szemekkel, amikor hallom az uramtól, hogy mi zajlik a munkahelyén.
2018. szept. 12. 13:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyit még, hogy ezek a válások soha nem derült égből villámcsapásként jönnek. Van egy folyamat, amikor elkezd elromlani a házasság, több oka lehet. Ilyenkor kellene menni terápiára és segítséget kérni, ha a párnak nem megy a megoldás. Ilyenkor jön a duma, hogy nekem nincs semmi bajom, a másik a hülye, minek mennék én dilidokihoz. Aztán a végén amikor, már boldogtalanok jöhetnek a szeretők és végül a válás.


A másik, hogy az emberek többsége nem száll ki egy normális, boldog kapcsolatból. Ezt boldogtalan emberek csinálják. Elhanyagolt férjek, feleségek. Meg van az esküvő és már nem tesznek a kapcsolatba semmit, mindenki csak kivenne és a saját igényeivel törődik. Ezek után nem kell csodálkozni, mert mindenki boldogságra vágyik.


Kérdezem, hogy a te statisztikádban ezek a nők boldogok voltak a házasságban? Úgy gondolod, hogy ok nélkül csak úgy otthagyták a férjüket, mert öregedtek? Nevetséges!

2018. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért mi zajlik ott?
2018. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

"Én csak arra vagyok kíváncsi itt miért nyomják azt a tendenciát, hogy a férfiak lépnek mindig. Holott más van kint, élőben."

Mert ők a környezetükben élőben ezt tapasztalják és ugyanolyan ostoba általánosításokat vonnak le belőle konklúzióként, mint ahogy te most az ellenkezőjével tetted.

2018. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7 Sorra hagyják el a pasikat 10-30 éves házasságokból. Gyerekeket hátra hagyva a nők. Szóval sok történeten még én is igen elcsodálkozom.
2018. szept. 12. 14:06
 10/12 A kérdező kommentje:

*Kérdezem, hogy a te statisztikádban ezek a nők boldogok voltak a házasságban? Úgy gondolod, hogy ok nélkül csak úgy otthagyták a férjüket, mert öregedtek? Nevetséges!


Ok nélkül nincs okozat, ez tény. Na de a gyereket is hátra hagyva?

Nem beszélve arról, hogy itt meg ennek a pontos fonákját lehet mindig olvasni.

2018. szept. 12. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!