Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van az a kor, amely utan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az a kor, amely utan nem erdemes elvalni, akkor sem, ha az illetõ nem szereti mar reg a feleseget, es evek óta kitartott szeretöje van?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy van egy idösebb pár , az unokak mar szuletnek, es van egy kenyelmes , szep közös ottthon , es az ahonnan való elköltözes mar ebben a korban megviseli az idös embert (60+)

Anyam azt mondja , hogy sok esetben ekkora változás akkora stresszt jelenthet , hogy bele is halhat az illetö

En is valtam es a megszokott környezet megszunese biza ” megbomlasztotta ” a pszichemet , evekre , pedig en adtam be a valópert , de a közös otthon elvesztese megviselt , pedig 35 voltam akkor

Hat akkor egy idös ember

Hogyan lehet BEVÁLLALNI egy válást ebben a korban ?

Kell e, lehet e ?

Ha a feleseg mar nem kell , es inkabb ha szeretö nem lenne is prostikhoz jarna a ferj, menekul otthonról .

A felesege megalazta a ferfiassagaban , elhidegult töle ( visszautasitasok stb )

Lehet hogy a fiatal szeretöt nem meri bevállalni , mert nem bizik a kapcsolatban , plusz ottvan a család, felnött gyerekek .

De a szeretövel szinte hazassagban el , köztuk több intimitas van, mint az asszonnyal

Mi a megoldás? Van egyaltalan ?



2018. szept. 22. 18:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Lehet menne de megszokta a házát , a környezetét

Igyis sokat talalkoznak

A felesege 52 , a pasas 64

2018. szept. 22. 18:35
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

11 Te tényleg lüke vagy?, vagy ennyire naív vagy hogy mindent benyelsz, vagy abszolút nem ismered a pasikat:D


Már réges rég ott lenne a másik nőnél ha valóban az kéne neki.

2018. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Mennyi idö utan kellett volna a nöhöz költözzön, ha abba szerelmes ?

Azt mondta , hogy ket es fel eve ismeri

2018. szept. 22. 18:59
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
13 max fél-1 év. Ez alatt aki akar az lép. Már ha akar.
2018. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
25%

En 35 vagyok szeretot tartok es eszembe sem jut elvalni mert minek? Jujj otthon nincs szex akkor gyorsan el kell valni mert nincs intimitas? Nem azert hazasodtam mert jo szexet akartam, hanem mert szeretem a paromat ergo miert valnek el jo szex miatt?


En frankon nem ertem a szeretoket de most komolyan legyszives ne higyjetek mar el ezt a mar nem szeretem a ferjem/felesegem mert ezzel kb 1 szazalek van igy. Ha nem szeretnem a parom mar reg elhagytam volna szereto vagy sem mert nincs anyagi fugges sem gyerek sem semmi.


A szeretonek funkcioja van, nem egy eletre szolo szovetseg es sokszor tobb mint szex de igy 30 felett egy romanc miatt nem hagyunk egy evtizedes kapcsolatokat.

2018. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Te nem erted a szeretöket mert te a szexen kivul nem nyújtasz semmit . Igy en sem
2018. szept. 22. 21:11
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
62%, és ezt a házastársad is így gondolja?
2018. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező! Azért van veled meg kitartani egy nőt még mindig olcsóbb, mint hetente prostizni.

Plusz egy kitartott szeretőre csak ő jár rá, más nem, továbbá mindig elérhető.

Tulajdonképpen egy olcsó eszkort vagy, akinek egyetlen törzsvendége van(tehát nem is túl jó a szakmában).

Hiába írod ki az 500. kérdésed is a témában, csak a pasas tud válaszolni arra, hogy elhagyja-e az asszonyt érted.

Megjegyzem, nem fogja szerintem.

2018. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.

Egy ismerős pár 60 körüli, de jóval fiatalabbnak néznek ki.Unoka is van már.Ott a férfi hirtelen megbolondult, és 20-25 évvel fiatalabb nővel él.Úgy tudom nem váltak el, pedig jópár éve külön élnek.

A fiatal nő lelépett másik pasihoz.De az ismerős nem ment vissza ezután se a feleségéhez.Került neki másik fiatabb nő.Mondom, jól néz ki, jól tartja magát.

Válniuk gondolom, nem fontos, macerás,ezért nem válnak.

2018. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Aki szeret lep

Aki szeret kockaztat

Aki ferfi eloszor lep aztan szeret

A tobbi fereg

A sxereto pedig naiv segg buta liba

2018. szept. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!