Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartott lennék?

Figyelt kérdés
Anyám szerint kitartott vagyok, amiért 1 év párkapcsolat után a párom fizeti a benzinemet, mert ő 80 m lakik tőlem. Elfogadtam. Rosszul kellene éreznem magam?
2018. máj. 23. 19:45
 1/10 A kérdező kommentje:
80km-re
2018. máj. 23. 19:46
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyád kattos.
2018. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Az ember azt fogad el a párjától, amit akar, de azért hozzáteszem, nőként a pofámról égne le a bőr, ha az utazás miatt bármikor is pénzt fogadnék el a páromtól, ugyanis mi is távkapcsolatban élünk, pont 80 km-re, mint ti.

Gondolom, nem mindig te mész hozzá? Olyankor te fizeted az ő utazását vagy hogy működik ez?

Más oldalról megközelítve a dolgot szerintem ehhez Anyádnak semmi köze.

2018. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
És mit fizet még mellette? Mert szerintem sok lány kitartott manapság de ők mondják a leghangosabban hogy nem azok
2018. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Ezt azért ennyiből nem lehet megmondani. Mit csináltok? Ki tanul? Ki dolgozik? Esetleg ki mennyit keres? Hol laktok? Tudnál vele találkozni, ha nem fizetné? Kevesebbet dolgozol, mint ő? Folyamatosan te látogatod?


Ha Ő többet keres, mint te, viszont neki sokkal kevesebb a szabadideje, így nem tud hozzád annyit utazni, ezért folyamatosan te utazol hozzá, akkor szerintem nem. Neki is jó, hogy odautazol hozzá, egyrészt együtt vagytok, másrészt neki lehet nincs ideje ingázni. Ha így van, és ezek mellett nem töm pénzzel.


Ha jól keresnék kevés szabadidővel és lenne egy "szegény" egyetemista barátnőm sok szabadidővel 80kmre, én is fizetném neki..

2018. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
***Ha így van, és ezek mellett nem töm pénzzel, akkor nem***
2018. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is dolgozok. Negyed annyi fizetésért, mint a párom. Apróságokra meghívom, pl. Néha mozi, hambi, belépők. Nem vagyok anyagias egíáltalán. Egy séta, fagyi pon kielégít, csak együtt éegyünk. Ezt anyám is tudja, ezért esik rosszul, amit mondott. A nagy dolgokat ő fizeti. Kevesebb szabadideje van, mint nekem. Ő legtöbbször akkor látogat, ha erre van dolga. Én megyek többet.
2018. máj. 23. 20:08
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az úgy akkor korrekt.


...de azért attól is függ mik azok a nagyobb dolgok. :D Ha havi 80ezret költ ruhára, fodrászodra meg manikűrösre, akkor az vagy. Ha félévente elvisz egy wellnessre vagy évente egy nyaralásra, akkor nem. Ha a személyes igényeidet elégíti ki, akkor az vagy. Ha olyan dolgokra költ, ami közös program, amit ketten csináltok, amiből nem csak te, hanem közösen profitáltok, a kapcsolatotok, viszont a te fizudból nem menne, akkor nem vagy az.

2018. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Étterem, kirándulás egy egy nap pl Szeged, Pécs. Kulfold, ruha, smink, semmi.
2018. máj. 23. 20:17
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit szeretetből a másikra szán az ember, az nem "kitartás". Anyád se "tartott ki", amíg vele laktál, a szeretteit nem "kitartja" az ember, hanem megosztja velük, amije van. Anyád valamit félreért.
2018. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!