Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem bejelentett 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem bejelentett 40 évesen, nem boldog-szerelem hiányzik az életéből? De a gyerekekvégett nem szeretne válni! 10 év után nem régen kezdett újra dolgozni! Szórakozni sportolni szeretne és a barátaival lenni, messenger állandóan pittyeg

Figyelt kérdés
2018. szept. 30. 14:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Mekkora szerelem volt a tiétek?Ha úgy érzed nagy, akkor még lehetnek tartalékaitok és később újra fel tudjátok építeni a kapcsolatotokat.Ehhez persze "dolgozni "is kell rajta.Azt viszont el kell fogadnod,ha kalandra vágyik és esetleg félrekur.Engedd el egy kicsit,elvégre elég sokat megtett már érted azért, hogy ne zárd kalodába cserébe. Ne feledd,azzal hogy nem teszel pórázt rá,saját magadat is szabadabbá teszed..
2018. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hidd el,hogy ha egy férjes nő ilyet bejelent,akkor már nagy valószínűséggel megcsalt vagy közel áll hozzá.Sajnos én sem hittem ezt,de a saját bőrömön megtapasztaltam.

Nagyon furcsának találom az itteni válaszokat,hogy engedd kicsapongani,szerintem küzd a házasságodért,a feleségedért.Sokan átesnek ezen,sajnos ez teljesen tipikus időzítés,mégsem válnak el,hanem megoldják a problémáikat.

Ehhez természetesen neked is vátoznod kell.

Sok sikert!

2018. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 nagybotos ***** válasza:

Léteznek házassági tanácsadók, pszichoterapeuták.

Ha érdekel privátban írok neked. 83F

2018. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdésem van: te mennyi vettél ki a hosszú évek alatt a háztartási munkákból és a gyereknevelésből?
2018. okt. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet segélykiáltás is a nő részéről. Célozgat neked áttételesen, hogy csinálj már valamit, menj utána, változtass te is! A nők tudnak néha nagyon bonyolultak lenni. Én megpróbálnám a helyedben először ezt, ha nem vezet jóra (ha kéreti magát az még nem jelent nemet), akkor lesz*rnám. Az is tud célravezető és meglepő lenni :)
2018. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!