Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nem vesz el, akkor nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vesz el, akkor nem is szeret eléggé? Több lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy unalmas a téma, és tulajdonképpen nem is vagyok olyan nő, aki az életet tette fel arra, hogy feleség legyen.


Történetem röviden:

38 éves vagyok, és a párommal 4 éve élünk együtt. Nagy szerelem volt a miénk, ő is, én is mindent feladtunk csak hogy együtt lehessünk. De ez nem is tartozik ide. A közelmúltban az egyik ismerősöm nálunk volt vendégségben és szóba került az esküvő. Te jó ég!! Ahogy a párom reagált erre a beszélgetésre meglepő volt. Hogy ő soha nem fog engem feleségül venni, ne is reménykedjek benne. Kérdezem tőle, hogy miért mondja ezt ilyen hangnemben és ilyen indulattal?? Azt mondja mert ő már volt házas és többé nem akar az lenni. És gyereket se akar tőlem, mert neki már az is van. Erre mondta az ismerősöm neki, hogy lehet én nem vagyok teljesen jó neki, ha így beszél az irántam való elköteleződésről. Na erre nem mondott semmit.. (hallgatás beleegyezés alapon biztos)

Itt nem az a lényeg, hogy jaj nem veszel, sírok! Hanem rosszul esik, hogy ennyire irtózik a gondolattól is, hogy a kapcsolatunk egy következő szintre lépjen.


Valahogy megvilagosodtam, hogy nem is szeret eléggé. Én ha nem akarok házasodni, akkor sem beszélek így vele kapcsolatban.


Ti hogy látjátok ezt a dolgot?


2018. okt. 2. 20:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%

"És gyereket se akar tőlem, mert neki már az is van."


És neked vannak gyerekeid?


Te szeretnél tőle gyereket?

2018. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nincsenek gyerekeim, és ezek után ahogy beszélt, tőle se akarok.
2018. okt. 2. 20:11
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, ezt így nem tudjuk. Lehet csak hatalmasat csalódott az első házasságában.
2018. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
És mielőtt 4 évvel ezelőtt összeköltöztetek, nem beszéltetek arról, hogy szeretnétek-e közös gyereket?
2018. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Biztos csalódott, meg is értem, de akkor is lehet ezt valahogy finomabban közölni velem.
2018. okt. 2. 20:13
 6/31 próbálokkedveslenni ***** válasza:
54%

Én se fogok házasodni és gyereket se szeretnék. Ettől a páromat még szeretem.


A párodat is megértem, hogy már ő se akar ismételni. Persze biztos lehetett bántó neked, de nem tudjuk, hogy miként mondta el neked (és mennyire nagyítod fel te).


A házasság max hivatalos formára tolja el a kapcsolatot, de baromira nem jelent következő szintet.

2018. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Beszéltünk. Akkor azt mondta nem tudja szeretne e még.
2018. okt. 2. 20:14
 8/31 A kérdező kommentje:
6-os. Nem nagyzoltam el, inkább szépítettem. :)
2018. okt. 2. 20:16
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Itt nem az a legnagyobb baj, hogy nem akar elvenni, mert házasság nélkül is lehettek boldogok - bár én házasságpárti vagyok - hanem az a stílus, ahogy beszél rólad. Ha szeretne, de legalábbis tisztelne egy minimálisan, nem beszélne így a veled való kapcsolatáról, ráadásul még annak is jelét adta, hogy kb. semmit sem jelentesz számára.
2018. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
9-es. Pontosan így gondolom. Elég megalázó volt hallgatni.
2018. okt. 2. 20:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!