Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim még egyszer nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim még egyszer nem volt féltékeny semmire. Ez azt jelenti, hogy nem szeret eléggé?

Figyelt kérdés

Csak azért gondolom ezt,mert voltunk mi barátok is és az előző kapcsolatában nagyon féltékenykedő volt kb senki sem nézhetett a lányra.

Velem meg semmi.Igaz nincs oka,de már volt hogy oda jött egy pasi hogy iszok-e valamit ő pedig ott állt mellettem és semmi.Hagyta,hogy én rázzam le.


2017. dec. 31. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tanúlt a hibájából és magára erőltet egy nyugodtságot? Csak nehogy egyszer egybe jöjjön ki.

De lehet te vagy a tökéletes nő számára.

2017. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is hagynám, hogy te rázd le, lol, mi lennék én, a testőröd, vagy micsoda? Nehogymár ne tudd "megvédeni" magad, vagy kinyitni a pici szádat, hogy neked már van valakid...


Nem igazán vagyok féltékenykedős, ha mégis zavar valami, nem biztos, hogy szólok érte, hisz mindkettőnknek kell szabadság, és egy kapcsolat lételeme a bizalom, ami jó esetben "erősebb", mint a féltékenység.

2017. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Szerinted az az igazán szerelmes férfi, aki kalitkába zárja a párját, vagy éppen magándetektívvel figyelteti? Súlyos fogalomzavarban szenvedsz.
2017. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez csupán annyit jelent, hogy felnőtt, érett ember... Istenem hogy néhány embernek fogalma sincs a párkapcsolatokról vagy az emberekről...
2017. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
20-21 évesen még én is a kefét rágtam, ha az akkori páromat jóképű srácok megkörnyékezték. 34 évesen az sem túlzottan érdekelne, ha valaki elszeretné. Ha menni akar, viszollátás', élmény volt.
2017. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízik meg a párjában.

A féltékenység róla szól és nem a másikról.


A féltékenység NEM EGYENLŐ a féltéssel, kislány.


Örülj annak, hogy nem féltékeny, de gondolom te az vagy.

2017. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert benned megbízik.
2017. dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a normàlis.
2018. jan. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!