Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszú házasságban már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú házasságban már nem lehet romatika?

Figyelt kérdés
Simogatás,össze bújás? Férjem már nemtudja ezt megadni nekem,azt mondta szeret,de ezen már túl vagyunk. Komolyan minden házasság ilyen?
2018. okt. 13. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
nem,csak a te férjed ilyen.
2018. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És a tied milyen?
2018. okt. 13. 21:30
 3/20 Izabella220 ***** válasza:
77%
Ebben a dilemmában szenvedek én is.Tudod azt kell mondja 14 év után,hogy valószinüleg te is és én is nem a megfelelő embernek mondtunk igent.Mondjuk én lehet ezen változtatni fogok,mert fiatal vagyok ahhoz hogy ebbe beletötődjek.Ti hany évesek vagytok?
2018. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 39,és 16 éve együtt. Ti?
2018. okt. 13. 21:39
 5/20 anonim ***** válasza:
Mi: 43-39 és 17év. Sablonos és megszokott minden. Mondhatni uncsi, de nem is érzem azt, hogy plussz energiát szeretnék belevinni. Elfogyott a régi tüzelőanyag, viszont szívesen ismerkedek, de nem mentem félre.
2018. okt. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
10 évnél tartunk, nálunk megvan minden. Persze nehezebb a gyerekek mellett megoldani és sokkal kevésbé spontán, mint 20 évesen, de nincs hiányérzetem. Igyekszem nem eljutni oda, ahol ti tartotok.
2018. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A mienk is ilyen 41/21év. Csakhogy nálunk fordítva van. Engem a feleségem taszított el magától, és mostanra már nekem nincs kedvem hozzá szólni sem. Persze őszerinte én vagyok a hibás.

Kérdés, hogy nem-e ugyanez történt nálatok is?

2018. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7-es. Mindig a férfi a hibás, tanuld meg! Csúnya, figyelmetlen rossz fiú voltál, szégyeld magad.
2018. okt. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#8 Már rég megtanultam. Enyhén fogalmaztál, a valóság ennél sokkal durvább...
2018. okt. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Tudom. Kétféle nő létezik: aki rendesnek gondolja magát, de közben szépen elnyomja a párját, vagy az olyan, akit fűvel fával megcsalnak. Én az életemet adtam volna a páromért, a családomért. Viszont eljutottam arra a szintre, hogy bármikor félre tudnék lépni. A tragikus meg az, hogy elvesztettem a hitem a nőkben. Innentől kezdve vagy elválik a férfi, és él egy remete életet: gyerektartás, a vagyon megosztása után egyszobás lakás, totális elértéktelenedés a "piacon"... Vagy marad az együttélés, a beletörődés.


Társkeresőzés: független, jó egzisztenciával rendelkező, végletekig optimista, céltudatos, extra jóképű, magas egzisztenciával rendelkező férfiak játszótere. Viszont akkor nem értem azt, hogy ezek a pasik még miért vannak egyedül. Hát igen, hetente cserélgetik a nőket. Viszont ez kell a hölgyeknek. Egy átlag pali a szeretői viszonyhoz túl kevés, tehát ez is kizárva. Kedves barátom, kitartás!

2018. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!