Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élek, de beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élek, de beleszerettem valakibe, aki szintén házas. Hogy lépjek túl, dolgoztam fel?

Figyelt kérdés

Nem akarom megcsalni a férjem.Tisztelem,becsülöm, de az érzéseket nem lehet irányítani

Egyszerűen nem tudom elfelejteni


2018. aug. 14. 16:02
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Dolgozzam fel?*
2018. aug. 14. 16:03
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld az illetőt, ne nézd a képeit sem, az idő majd elmulasztja.
2018. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
84%

*de az érzéseket nem lehet irányítani


Lehet írányítani, még pedig úgy, hogy zárod soraidat, és eltünsz előle. Igy nem teszed tönkre a másik embert, sem nem hagysz magad mögött siró gyerekeket, sem nem gyalogolsz át egy másik nőn, sem a férjeden, sem a gyermekeiden.

Hanem lesz egy szép, de fájdalmas érzés, ami szépen idővel elhalványul és már a pozitiv dolgok jönnek fel benned, de eszedbe nem jutna becstelen lépést tenni és még barátsággá is fajulhat. Bár ha neked nagyon férfi volt az illető, akkor jobb nem kisérteni.

2018. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
62%
3-as, Te vélhetőleg fiatal vagy,de hidd le, nagyon is elképzelhető a fenti helyzet. Nem olyan könnyű kilépni/elfelejteni valakit akihez vonzódunk.Ésszel túl lehet rajta lépni de mindig ott fog az agya legmélyén matatni a gondolat,tehát mindegy,hogy megteszi vagy sem azt a félrelépést.
2018. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem hülyeség amit az utolsó ír. Pont a gyerekek fogják megsínyleni. A legtisztább és legegyenesebb út az egyenes. Ha miatta nem hagyod el a férjed majd jön más akiért elfogod. Leggerincesebb akkor lennél, ha elválnál a férjedtől.
2018. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
85%

*Egyszerűen nem tudom elfelejteni


Elfelejteni sosem fogod, effelől megnyugodhatsz:)

2018. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
93%
A 3.ra gondoltam.
2018. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
80%

4


*Te vélhetőleg fiatal vagy


Nagyon szépen köszönöm a kedvességed, de már majdnem felnőtt gyermekeim+1 kamasz vannak:D


De igen megvídámítottál:)

2018. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Hogy êrted, hogy jobb nem kísérteni? Amúgy,igen nekem tényleg Ő volt a férfi
2018. aug. 14. 16:19
 10/50 anonim ***** válasza:
96%

*de mindig ott fog az agya legmélyén matatni a gondolat,tehát mindegy,hogy megteszi vagy sem azt a félrelépést.


A félrelépés akkor félre lépés, ha fizikailag megteszi. Az hogy valakibe beleszeretsz tök váratlanul, arról nem tehetsz. De ha cselekszel arról már igen. és a kérdezőnél szó nincs arról hogy megtenne bármit is. Legalábbis én így gondolom.

2018. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!