Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszú házasságban már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú házasságban már nem lehet romatika?

Figyelt kérdés
Simogatás,össze bújás? Férjem már nemtudja ezt megadni nekem,azt mondta szeret,de ezen már túl vagyunk. Komolyan minden házasság ilyen?
2018. okt. 13. 21:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%

De lehet, és nem minden hàzassàg ilyen. Attól függ te milyen vagy, milyen a pàrod és hogy magadhoz illő pàrt vàlasztottàl- e. Ezek szerint nem.

Nem tagadom, fiatalok vagyunk ahhoz, hogy 14 év legyen mögöttünk. Csak a 9.- ben jàrunk, lassan a kerek 10 is meglesz, és megvan a tűz. El nem tudom képzelni, hogy ez megvàltozna. Igazi lelki tàrsai vagyunk egymàsnak. Plusz mindketten alapvetően ilyen bújós típusúak vagyunk, sokat ölelkezünk, puszilkodunk. Ez a jellemünk része. Kb ugyanolyan mint hogy az én szemem kék a férjemé gyönyörű barna:) Egyikünk sem tudott volna ridegebb partnerrel lenni még hónapokig sem, nem hogy évekig, plàne élethosszig. Ismerek olyan pàrokat akik 13- illetve 20 év utàn is olyan viszonyban vannak mint mi egymàssal. Szerelmesek. Màs kapcsolatokban meg 2-3-5 év utàn vannak ismerőseim akik megszokàsról beszélnek, a szerelem elmúlàsàról, unalomról meg ilyenek. Szàmomra ez furcsa. Szerintem az ilyen emberek sose szerették egymàst igazàn, vagy az elején dugni jàrtak csak össze és nem ismerték meg egymàst eléggé.

2018. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11-es irigyellek. Mi a 17. évben járunk, de sosem éreztem hogy a lelki társam lenne. Sőt, rengeteg energiámat vette el, miatta vagyok a végletekig pesszimista. A szex nem működött soha, én érzelmes típusú férfi vagyok, a feleségem egy rideg, számító, realista. Úgy érzem elpazaroltam az életem, az alkotó energiáim mind átmentek depressziós negatív gondolatokba. Hiába van házunk, gyerekünk, jó életünk, én egy börtönben érzem magam. A legrosszabb az egészbe pedig az, hogy elment már a hajó. Minden nap ezzel kelek és fekszek. Tökéletes társas magányban élem az életem, ahol csak a napi megoldandó feladatok várnak rám. Legszívesebben felkötném magam. A kérdésre vissza térve, mi az a romantika?
2018. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Sajnàlom:( miért maradsz akkor ebben a rossz hàzassàgban? Nem vagy öreg, hogy ne talàlnàl màst.

Romantika? Jó kérdés:) Szerintem ez egyéni dolog. Kinek mi... Mi pl annyira nem vagyunk csöpögősek, hogy valentinnapot ünnepeljünk, vagy minden napposztoljunk valami közöset a facebookra és ott nyàladzzunk . Ismerek ilyeneket is. De szabadnapot veszünk ki egymàs szülinapjàn és az évfordulóinkon hogy együtt ünnepeljünk:). Nincs ajàndék karàcsonykor se szülinapkor , viszont spontàn aprósàgokkal meg szoktuk lepni egymàst. Kedvenc csokimból hoz csak úgy, vagy én kedveskedek a kedvenc édességeivel neki. Ilyenek. De volt màr pl hogy haverjaival közös szülinapi bowlingot szerveztem neki mert még sose volt előtte. Vagy ő vett nekem koncertjegyeket a kedvenc rockbandàm koncertjére ( Nightwish). De imàdjuk a bekuckózós pattogatott kukoricàs szombati filmestéinket és a közösen nézett sorozatainkat is kéz a kézben. Màsnak lehet ezek nem romantikus dolgok, nekünk azok. Szeretjük mindketten. Ezért is illünk össze. Meg sok màs miatt is.

2018. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#12 Nagyon sokan vagyunk még ugyanígy. Közben meg minket hibáztatnak mindenért. Azt meg fel sem tudják, és nem is akarják fogni, hogy miért nem lépünk ki ebből a helyzetből saját magunk. Persze nőként ezt nehéz is megérteni, mert ők mindig nyernek a válással, csak a férfiak rovására.
2018. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14. Sok volt az amcsi film làtom. A nők itthon semmit nem nyernek a vàlàssal ami anyagi haszon lenne. Csak az önbecsülésüket mentik màr ami maradt és próbàlnak egyedül boldogulni. Normàlis pàrt keresni. Nem olyan hú de nagy buli àm egyedül, plàne egyedül felnevelni, eltartani egy, kettő, 3 x gyereket. Mert a pasik többsége inkàbb az új macàra költ mint a kölykére. Mit is nyernek a nők? Hàzassàg előtti vagyon a büdös életben nem lesz közös. Mit nyerne?
2018. okt. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15-ös. Ne a sztereotípiákról beszéljünk már mindig. Köszi. Remélem eljön az idő, amikor egy férfit is emberszámba vesznek váláskor a bíróságon. Nekem már a hócipőm kivan azzal, hogy a nők az áldozatok, a férfiak meg a szemétség, a lustaság és a kéjelgés mintaképei.

Remélem eljön majd az idő, amikor a házasságon belüli lelki terrort is egy kalap alá veszik a pofonnal. Mert tudod, lehet hogy az 2X annyira fáj.

Egy férfi.

2018. okt. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Se a lelki terrort se a pofont nem kell tűrni. Van rà megoldàs. Ki kell belőle lépni. Ha nem teszi az ember, akkor még nem szenvedett eleget , jó neki úgy is.
2018. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs semmiről. Csak sajnáltatod magad, és a nőket. Csak az lép ki, akinek nincs vesztenivalója, tehát nyer a válással. Ez a nőkön kívül még nem sikerült senkinek. Csak azért vagytok elégedetlenek, mert a nőknek semmi sem elég.
2018. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
11-es.Ez így igaz!
2018. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Próbáltad, hogy nem tőle várod a simogatást, szeretgetést, hanem te nyűjtod ezt neki?

Ha ezt is elutasítja, az elég nagy probléma. Ha elfogadja, egy idő után remélhetőleg kölcsönössé válik a dolog.

Ha sehogy sem működik, de szeretnétek megmenteni a kapcsolatot, keressetek fel egy párterapeutát!

2018. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!