Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki kivel tölti a szentestét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kivel tölti a szentestét?

Figyelt kérdés

1 éve házasodtunk össze a fèrjemmel.

Az elmúlt 7 évben mindig a szüleivel es a testvere es csaladjaval unnepeltuk a szentestet.

Én ennyi év utan vagyom a kettesben toltott szentestere.

Es ha lesz gyerek azt meg foleg szeretnem veluk tolteni(anya,apa,gyerek)

Anyosek 300kmre laknak sogoromek 15kmre

Karacsonykor mindig jonnek az anyosomek

Es osszevissza alszanak hol nalunk hol sogoromeknal

Beszeltunk errol a ferjemmel h ideje lenne ketten szentestezni

de o nem akarja az anyukajat megbantani🤔

Ilyenkor mi a teendo?

Van akinek ennyire gyava ferje van?

Mert ha en mondom meg tuti ram is fujni fog a ferjem

Elvarja h mindig az legyen ami anyucinak,apucinak kenyelmes es jo

Hogyan ertessem meg vele h felnott ember?

Felnott no es feleseg vagyok jogom van vegre nekem is a vagyaimhoz?

En ugy nottem fel h mindig szuleinkel toltottuk.

Nem voltak 10en korulottunk es nagyon vagyom a nyugis szentestere😔


2018. nov. 12. 12:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

Megmondod a párodnak, hogy szenteste olyan meglepit kap, amire anyuka biztos nem lenne kiváncsi... ;)

A többi nap nyugodtan jöhet, de ha szeretné anyukával megtartani a normális kapcsolatot, akkor a szentestét kettőtöknek tartja meg.

2018. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Az elmúlt 7 évben nem tűnt fel, hogy a férjed az anyja hatása alatt áll? Ilyen férfival jobb nem kezdeni. Most annyit tudsz tenni, hogy nagyon finoman és ügyesen megpróbálod érvényesíteni az érdekeidet, aztán vagy összejön belőle valami, vagy nem.
2018. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

olvasd el Pease Karácsonyi fegyverszünetét


Nálunk négy testvér van, nagyszülők minden évben máshol.

Így négyévente vannak nálunk. A szenteste a mi családunké. :)

2018. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Szenteste mindig kettesben a férjemmel ünneplünk. Karácsony többi napján pedig a szülőknél, nagyszülőknél vagyunk. Ez így fair. Ha csak az egyik szülőnél ünnepelnénk, akkor a másik sértődne meg. Egyébként is szeretünk kettesben lenni.
2018. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

A kapitányságon töltöm a szentestét :) pont úgy mint 1 éve és 3 éve :)

26f

2018. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is kettesben töltöm a párommal. Nálunk mindig is az volt a menet ilyenkor, hogy szenteste szűk család, aztán kövi nap megyünk apum rokonaihoz aztán anyum rokonaihoz. Ez ma is így van szenteste párommal, aztán a többi nap a családé szerintem a mama biztos megérti, hogy még van két nap az ünnepből amit vele tölthettek, ha a sógorodéknak nem gond legyenek náluk szenteste aztán jöjjenek másnap.
2018. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
A családdal (egyedül élek). Àtmegyek hozzájuk, vacsora, beszélgetés, ajándékozás. Aztán éjfélkor randizok egyet a jobb mancsommal.
2018. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Még nem vagyunk házasok, eddig úgy ünnepeltünk, hogy szenteste mindenki a saját szüleivel, 25-én meg átmentem hozzájuk, mert nálunk nagyobb ebéd van ilyenkor a testvéreivel és a gyerekekkel.

Mivel neki idén meghaltak a szülei, ezért valószínűleg most nálunk leszünk szenteste: szüleim, nagyapám, én és a párom. Másnap meg megyünk a szokásos nagyobb családi ebédre.

Egyébként ha házasok lennénk és élnének a szülei, akkor valószínűleg szenteste kettesben, aztán egyik nap egyik család, a másik nap másik család.

2018. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Konkretan sogoromek hivjak oket.

1hetre jonnek amugy ilyenkor szoval 1het loti futi van

Sogoromek csaladi hazban laknak

mi 2szobas panelban ,ilyenkor nappaliban alszanak

Amikor sogor is unja oket jon az h hiszen mi itt vagyunk

jojjenek hozzank aludni...

termeszetesen mi hozzuk visszuk az anyosomekat

mi visszuk oket vasarolgatni.

nagyon belefaradtam

evente tobbszor jonnek 1-1hetre

es mindig ez van,sose mi hivjuk oket,sogoromek!

es a ferjem nem szol semmit ha megbeszelnek vmit a hatunk mogott

mi meg tenyek ele vagyunk allitva

Nekem ez nem tetszik.

Az egesz csaladja hulyet csinal belole

es ram fuj ha szolok h beszeljunk a szuleivel,huzzunk hatarokat

mert azert az a rendszer ami megy nem jo

Akkor jon azzal h nem akarja oket megbantani

Megbeszeltuk h iden kettesben unneplunk

erre tegnap hivta az anyja h jonnek karacsonykor is

par hete is voltak... es hat jajj de jo lesz

megint fülit farkát bologat neki es ha szolok h mivan??

meg en vagyok a rossz,mert hat a szulei

nekem is vannak szuleim megsem jarnak a nyakunkra

2018. nov. 12. 13:29
 10/29 anonim ***** válasza:
95%

Figyi, legnegédesebb mosolyoddal egyez bele. Karácsonykor pedig menj el szüleidhez, vagy szállj meg szállodába.

Én ezt 1x bejátszottam. Végig megomdtam, hogy otthon, egyedül akarok vele lenni. Mindig felhozta, hogy az anyja így, úgy. Én pedig eltökéltem, egyedül karácsonyozok rokonok nélkül. Én is a stresszt akartam megspórolni, kari előtt egy őrültek háza az életem, a munkám, az oldjam meg mindenki gondját, szent este csendet, nyugalmat akarok. Meghittséget. Párom szervezte a közös karit, én bekértem magam de. dolgozni, és mondtam egyedül karácsonyozok. Párom nem hitte el.

Munka után pedig fogtam magam és elutaztam a kedvenc városomba, kivettem egy karácsonyi akcióba szobát és békésen pihengettem. Párom hívott, hol kések? Mondtam neki, végig magyaráztam, hogy meghitt karácsonyt akarok és az is lett, boldog békés ünnepeket. 2 napig elvoltam, pihentem, koboroltam a városba.

2 nap után hazamentem és örültem mindenkinek. Párom először mérges volt rám, de én elmondtam mit akarok ő nem tartotta ezt tiszteletbe. Végül megbeszéltem ezt a szüleivel is... ők igazából megértették ezt, tök jófejek voltak. A párom onnantól velem ünnepelt kettesben. Legalább szent este.

2018. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!