Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki kivel tölti a szentestét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kivel tölti a szentestét?

Figyelt kérdés

1 éve házasodtunk össze a fèrjemmel.

Az elmúlt 7 évben mindig a szüleivel es a testvere es csaladjaval unnepeltuk a szentestet.

Én ennyi év utan vagyom a kettesben toltott szentestere.

Es ha lesz gyerek azt meg foleg szeretnem veluk tolteni(anya,apa,gyerek)

Anyosek 300kmre laknak sogoromek 15kmre

Karacsonykor mindig jonnek az anyosomek

Es osszevissza alszanak hol nalunk hol sogoromeknal

Beszeltunk errol a ferjemmel h ideje lenne ketten szentestezni

de o nem akarja az anyukajat megbantani🤔

Ilyenkor mi a teendo?

Van akinek ennyire gyava ferje van?

Mert ha en mondom meg tuti ram is fujni fog a ferjem

Elvarja h mindig az legyen ami anyucinak,apucinak kenyelmes es jo

Hogyan ertessem meg vele h felnott ember?

Felnott no es feleseg vagyok jogom van vegre nekem is a vagyaimhoz?

En ugy nottem fel h mindig szuleinkel toltottuk.

Nem voltak 10en korulottunk es nagyon vagyom a nyugis szentestere😔


2018. nov. 12. 12:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
69%

Számomra a Karácsony családi ünnep, nem kettesben romantikázós. Szívesen töltöm a férjemen és a lányunkon kívül a szüleimmel, testvéremmel, férjem családjával.

Szerintem ez helyzetfüggő is. Akik csak a két fél szüleihez mennek és mindenki egy helyen (vagy legalább közel) lakik, ott meg lehet oldani, hogy Szenteste otthon, egy nap egyik szülő, egy nap másik. Ha mi ragaszkodnánk ahhoz, hogy Szenteste hármasban legyünk, akkor már az összes szülőt sem tudnánk meglátogatni, nemhogy a testvéreket, nagyszülőt, keresztgyereket. Vagy akinél valamelyik szülő egyedül van, azt nekem nem lenne szívem egyedül hagyni Szenteste pusztán elvből.

Kérdező, ha neked emiatt megfordult a fejedben a válás gondolata, akkor meg is kellene lépned.

2018. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

A kapcsolat elején nem akartam házisárkány lenni.

ezért engedtem sokáig es nem gondoltam volna h az h 20 evesen oke fontos a szulo

de 28 evesen is ilyen szinten marad

Eleinte en is szivesen toltottem a csaladommal

de felvaltotta oket a ferjem,es a sajat eletem

Termeszetesen fontosak es szeretem oket

de nekem a hazassag egy egyseg,most mar ketten vagyunk

Mar az elejen elrontottam.Csak tenyleg egy kedves no akartam lenni

hogy ne azt lassa egybol korlatozom

Hát ezt rontottam el...

2018. nov. 12. 19:46
 23/29 anonim ***** válasza:
88%
Mi kettesben leszünk úgy, hogy csak jövő augusztusban házasodunk össze. Közel laknak mindkettőnk szülei, 25-én férjem nagyszüleinél gyűlik össze az összes unoka-dédunoka, 26-án az én szüleimhez hívjuk a nagyszülőket + apum húgát és az unokatestvéreim. Egyikünk sincs még 30 közelében, és alapból így volt akkor is, amikor még nem kérte meg a kezem...
2018. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
91%
Most itt a remek alkalom, hogy amit elrontottatok, helyrehozzátok. Már messze van a tinédzserkor, ráadásul 1 éve házasok vagytok, simán meg lehet mondani, hogy mostantól a szűk család, amiben ünnepelni fogjátok a szentestét, az ti ketten vagytok, másnaptól jöhet a rokonság. Én szerencsére ebben észnél voltam, de akkor én már 29 éves voltam, a kapcsolatunk legelején megmondtam, hogy a szentestét kettesben és otthon akarom vele tölteni. Senkinek nem volt ezzel semmi gondja, pedig anyósom azt hitte, természetes, hogy a gyerekek, akik közé már én is tartoztam, szenteste náluk vannak. De a férjem ebben az egy esetben meg merte neki mondani, hogy mi másként gondoljuk, és semmi gond nem volt, megértették. Viszont ezer más dologban volt olyan, amikor nem állt mellém, és végül erre is mentünk rá 10 év után. Amikor jön a gyerek, még rosszabb lesz a helyzet, mi is addig voltunk puszipajtások anyóssal, míg nagymamává nem tettem, amikor a szoptatással kapcsolatban zaklatott, akkor nagy szükségem lett volna a férjem segítségére:(
2018. nov. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, ezt 22-es hozzászólásodban most szépen összefoglaltad. Na most ezt, ugyanilyen szépen, higgadtan el kellene mondanod a férjednek. Ugyanilyen őszintén. Aztán meglátod, mit reagál.
2018. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
37%

Elutazunk pihenni

Kell a fenenek a zabalas a surges forgas es az idegbetegseg

Csalad nelkul csak keten elmegyunk par napra

A gyerekek nagyok kibirjak nelkulunk majd kuldunk uzenetet a tengerpartrol

2018. nov. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Amióta gyerekek vannak (15 éve) mindenki nálunk van szenteste, aki ugyanabban a városban lakik. Nekünk ez így természetes, a nagyszülők, amíg éltek dédszülők szerették nézni, ahogy a gyerekek kibontják az ajándékokat, örülnek neki, játszanak. A felnőttek beszélgetnek. 25-én otthon oihi, 26-án a másik nagyszülők, távol élő rokonok.
2018. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Családdal töltjük, most már jó pár éve az övével és enyémmel közösen. Utána pedig mikor hazamegyünk, még mindig tudunk ketten ünnepelni.
2018. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ha nem all ki melletted megse annyira jo ember mint amennyire leirtad.


Hasonlo szituban voltam evek ota, rengeted dolog tortent mert valni akartam en is de balesetem lett , a felepules helyreallas mind sok sok.idobe kerult, es most se havult a hazassagunk majdnem semmit, kiveve hogy olyan dolgokat teszek amiket elotte teljesen megvetettem. pl.cigaretta, alkool, stb. igaz ritkan, de szomoru hol vagyok most, es hol voltam akkor amikor kilephettem volna, mert a.ferjem mindig az anyja mellett allt ki-azzal ervelt hogy az igazsag mellett van.


Tedd azt ami boldogabba tesz, csak ezt tudom mondani.

Amugy engem mar nem erdekel a.karacsony ha a ferjemmel szarul vagyunk az év többi napjan, akkor mi ertelme hogy egyutt legyunk a "szent estén"?

2018. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!