Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki kivel tölti a szentestét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kivel tölti a szentestét?

Figyelt kérdés

1 éve házasodtunk össze a fèrjemmel.

Az elmúlt 7 évben mindig a szüleivel es a testvere es csaladjaval unnepeltuk a szentestet.

Én ennyi év utan vagyom a kettesben toltott szentestere.

Es ha lesz gyerek azt meg foleg szeretnem veluk tolteni(anya,apa,gyerek)

Anyosek 300kmre laknak sogoromek 15kmre

Karacsonykor mindig jonnek az anyosomek

Es osszevissza alszanak hol nalunk hol sogoromeknal

Beszeltunk errol a ferjemmel h ideje lenne ketten szentestezni

de o nem akarja az anyukajat megbantani🤔

Ilyenkor mi a teendo?

Van akinek ennyire gyava ferje van?

Mert ha en mondom meg tuti ram is fujni fog a ferjem

Elvarja h mindig az legyen ami anyucinak,apucinak kenyelmes es jo

Hogyan ertessem meg vele h felnott ember?

Felnott no es feleseg vagyok jogom van vegre nekem is a vagyaimhoz?

En ugy nottem fel h mindig szuleinkel toltottuk.

Nem voltak 10en korulottunk es nagyon vagyom a nyugis szentestere😔


2018. nov. 12. 12:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám neki, hogy ez az én karácsonyom is, és jogom van úgy ünnepelni, ahogy én IS szeretném, nem pedig 6 másik ember dönti el, hogy hogy én mit mikor hol és hogyan fogok csinálni.

A sógorékkal meg előre leegyeztetném, hogy akkor mikor hol lesznek és meddig.

Próbáld meg egyszer, de jó határozottan elmondani neki, hogy te a szentestét szeretnéd csak vele tölteni, a többi napot pedig a családdal.Illetve utalj rá sógoréknál és az anyóséknál is, hogy a szenteste a tietek. Ha szerencséd van, veszik a lapot, ha nincs, akkor se hagyd magad, ez a Te ünneped is.

2018. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%
Anyosomeknal leszünk mint minden évben.Jön a jezuska..haszontalanabbnal haszontalanabb ajadekokkal,elviselni sogorom fo okossagait..mert ugye ő mindent jobban tud.Meg a szoptatasrol is kioktatott amikor szultem.Ahh..mar gyomorgorcsom van ha csak ra gondolok is.Ja nem mellesleg nekem dec 24-én van a név,dec 25-en a szulinapom.Amit sose tartunk meg mert karácsony van..amióta élek ha 5 szulinapomat tartottunk meg lehet sokat is mondok.
2018. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnalom utolsó😞

áttudom èrezni

Probaltal mar tenni ellene valamit?

2018. nov. 12. 14:32
 14/29 anonim ***** válasza:
83%
A Szenteste mióta külön családom van, szigorúan a családé, én, anyuka és a fiunk... Amúgy pedig beszéld meg a pároddal, mást nem tudsz tenni.... kompromisszumok mentén biztosan tudtok változtatni.
2018. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 peca1000 ***** válasza:
100%

Apósomat áthívjuk (egyedül él), vagy mi megyünk át hozzà az asszonnyal ès a kutyával.


Kaja, ajàndékozás, és aki átment a másikhoz, szépen hazamegy.


Màsnap fateromhoz felugrok ( egyedül él) utána mindenki a saját rokonàhoz, majd délután haza.

2018. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Én és a férjem a második karácsonyt töltjük együtt. Én már az első karácsony elött tisztáztam vele hogy, én 24-én itthon fogok sütni főzni.. Együtt töltjük család mentesen a karácsonyt... Ő elöttem az exével minden évben 24-én ott voltak férjem családjánál utána utaztak a csaj családjához! Ez volt meg szokva neki! Szépen elmondtuk az anyóséknak hogy én is készülök 24-én és mi nem utazunk. Mi úgy csináltuk hogy 23-án letudtuk a családot! Számomra a szenteste csak rólunk szól! Érdekes mert nagyon élvezte a férjem hogy 24-én készülődés és családmentesen vagyunk itthon!! Az én férjem meg értette. Szerintem kommunikáció az egész!
2018. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Mèg nincs gyerek de sajnos gondolkodom a válásban...

Az a baj a 7 év alatt sem sikerult a ferjemmel ezt megbeszelni.

Es kezdem ugy erezni veszett fejsze az egész

Ha magátol nem jön ra h ideje kilepni anyuci szoknyaja alol

hiszen felesege es a jovoben csaladja lesz gyerekekkel,es nem

ebred ra h mar eljott annak az ideje h hatarozott legyen a csaladjaval is

hiszen felnott ember akkor ennek semmi ertelme

Ha meg az en nyomasomra lesz valtozas azzal csak mergeznem

a hazassagunk.es elobb v utobb igy is ugyis vege lenne

Nagyon tutyimutyi pedig nagyon szeretem nagyon jo ember

Csak annyira konnyen kihasznalhato...

Es hiaba mondod neki meg neki áll feljebb

Nem látja a fátol az erdőt

2018. nov. 12. 17:57
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Hátha a válás gondolata észhez téríti...
2018. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
87%

Kommunikáljatok egymással, nem ártana, ha továbbra is házasok akartok maradni...Ha neked nem tetszik a dolog, de a férjed ragaszkodik hozzá, akkor így jártál, menjen ő az anyjához egyedül te meg a te szüleidhez, vagy maradj otthon, ha magányra vágysz. Mégiscsak te választottál olyat aki inkább az anyját nem bántja meg, mint a feleségét.

Mi egyébként a szentestét a férjem családjával töltjük. Fát díszítünk, kajálunk, ajándékozunk, aztán hazajövünk és onnantól kettesben vagyunk. Nekem ezzel semmi problémám.

A saját fánkat és az otthonunkat mi úgyis december első napján díszítjük, nincs vele semmi teendőnk szenteste. Az már nem tetszene, ha ők jönnének hozzánk. Nem szeretem az otthonomban azt aki nem tartozik oda, plusz nincs is túl sok helyünk.

2018. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
96%
nem kellett volna egy paprikajancsihoz hozzámenni.
2018. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!