Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másnak is rosszul esne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is rosszul esne ha párja jóval többet költene a saját gyerekére?

Figyelt kérdés
Párommal nincs közös gyermekünk. Az én gyermekem már főiskolás, az övé egyetemista. Egyikük sem lakik már itthon.Nagyjából így rendben is lennének a dolgok ha párom nem költene jóval többet az ő gyermekére mint én az enyémre. Névnapra,szülinapra nagyobb ajándék például. Vagy ruhák.Az övé mindig kisír valamit az édesapja pedig nem tud semmire nemet mondani. A helyzet hogy páromnak több helyről van bevétele ezért inkább megteheti hogy költ, ezt mégis igazságtalannak tartom. Hiszen lennének saját kiadásaink is, háztartási gépeket lecserélni például és egyéb dolgok. Ti megértenétek az ilyesmit?
2018. dec. 17. 19:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Külön kasszán vagytok?
2018. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk külön kasszán.
2018. dec. 17. 19:28
 3/30 anonim ***** válasza:
44%

Nekünk sincs közös gyerek, viszont nekem nincs gyerekem, páromnak van, de megértem, miről beszélsz.

Kicsit már a hócipőm tele van, hogy a gyerek körül forog az univerzum, (ős is 20-on éves) és rendszeresen én szívok, mert minden nap minden perce a gyerekhez van igazítva.

És! ennek ellenére a gyerek utál.

Nagyszülők agyonkényeztették, én meg neveltem volna az életre, lettem volna pótapa, de nem megy. :(

2018. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
Legyetek külön kasszán, és mindenki arra költi a sajátját, amire akarja.
2018. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
43%
Miért ne költene a saját gyerekére többet?
2018. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Mondok egy trükköt. Költs te is többet a sajátodra ;)

32/f

2018. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
72%

Most egy család vagyunk, vagy sem? Nincs ilyen, h a te gyereked, én gyerekem. Közös élet, közös kassza, közös elbírálás. Nekem ez nagyon nem tetszene, amit a párod csinál.

Felelősséget vállalunk egymás iránt, egymás gyerekei iránt, akkor felelős egyenrangú gondoskodás/elbírálás/ajándékozás illeti meg a gyermekeket.

2018. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, mondjuk azért, mert közös a kassza.
2018. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Én nem tudok többet költeni az enyémre mert nekem csak egy fizetésem van. Páromnak több helyről van bevétele, hiába közös elméletben,mégis nála van.Így többet tud költeni gyermekére is. Most mondhatjátok hogy ha több a bevétele akkor jogosan költ többet mert ő dolgozik meg érte. Szerintem mivel én csinálom a háztartási dolgokban az ő részét is ez nem így van.
2018. dec. 17. 20:28
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem toleràlnàm, de ezért se jönnék össze gyerekes emberrel.( meg amúgy sem). Csomó macera, pl anyagi vitàk- elkerülhető. Amúgy ha külön kasszàt beszélnétek meg, semmi beleszólàsotok abba, hogy a maradék pénzét a rà eső kötelezőkön túl ki mire költi Legyen sajàt megtakarítàsotok extràkra is. Közös kassza làthatóan nem működik nàlatok, vàltani kellene és megoldódik. Fizessetek felesben hűtőt, mosógépet, ami kell. Vele kell megbeszélned.
2018. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!