Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik válás után egy háztartásb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik válás után egy háztartásban maradtak, hogy alakult az alábbi?

Figyelt kérdés
Hamarosan elválunk közös megegyezéssel, van 2 gyerek, és egy ideig ugyanúgy együtt lakunk majd. A különböző terveink és a szex hiánya miatt döntöttünk így, ő évek óta nem igényel semmi szexet, ami teljesen lerombolta az önbizalmamat. Jó barátok maradtunk. Van, akinek működik együtt lakni? Természetesen, ha találok szexpartnert, nem viszem haza.
2019. jan. 1. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne vihetnéd haza?
2019. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem működik, jó lenne ha a párom eltakarodna innen. Sajna jogilag még nem tudom kirakni. Marad az hogy én megyek el itthonról a páromhoz. De sokáig ez sem fenntartható.
2019. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekunk nem mukodott. Bar ő lepett ki nalunk, azt mar nem viselte hogy nekem lett vkim es az egy fedel alatt total káosz lett 1,5 éven at.
2019. jan. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapig éltünk együtt még válás után.

Nem volt semmi gond.

Ugyan úgy kimostam a ruháját, főztem neki is, addig még el nem költöztem maradt a közös kassza is.

Persze ez akkor sem jó felállás ha jóban vagytok, tovább kell lépni.

2019. jan. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Sajna eddug úgy jött le, hogy ez a felállás ritkán jön be.
2019. jan. 2. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!