Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Maradnátok az exetekkel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok az exetekkel egy háztartásban?

Figyelt kérdés
Válás után,maradnátok egy fedél alatt az exetekkel és új partnerével abban az esetben ha nincs miből és nincs hová mennetek az előző kapcsolatból való gyerekkel? A ház az övé és felajánlja,hogy maradjatok? Ha elköltözöl és nincs hová és miből akkor elveszik a gyereket,de nála maradhatnál,ő és az új párja is bele egyezik,csak döntened kell.

2015. szept. 7. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nincs hová,nincs miből,és nincs rokon ,nincs ismerős,kénytelen lennék egy ideig ott maradni,de azon lennék hogy minél előbb elhúzzak onnan,mert ez nem normális dolog.Milyen kedves az új párja,mit ne mondjak ... Még az is lehet megzsarolnám az exet valamivel lelépési pénz gyanánt,vagy megkeseríteném a nő helyzetét ez idő alatt.Főleg ha a válás az új nő miatt történt.
2015. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most, hogy nem vagyok ilyen helyzetben bátran kijelenten, hogy nem.

De sajnos hozott már az élet olyan helyzetet amiben igent (nemet) kellett mondanom, holott korábban szívből rávágtam az ellenkezőjét.

2015. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"exetekkel és új partnerével" ... semmi esetre sem, inkabb megoldanam az eletemet magam, vagy vissza mennek a szuloi hazban (talan egy baratomnal, vagy testveremnel) huznam meg magam.

Ilyen ex-es es uj partneros allapotban akkor sem maradnek ha csak a hid ala tudnek menni, akkor sem.

2015. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Megfognám a gyereket a helyedbe és lépnék.
2015. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi anno éltünk így kényszerből, de kegyetlen volt. (Szüleim, én még gyerek voltam.) Igaz, ott egy kis lakásról volt szó, két szobával egymás mellett, illetve nem felajánlás volt, hanem kényszer, mert nem dobhattak ki minket édesanyámmal az utcára.

Viszont ha nincs köztetek rossz viszony, akkor belefér. Családban van olyan, hogy viszonylag nagy házban élnek: feleség, új pasi, gyerekek, illetve a volt férj. Megvan a volt férjnek a maga kis birodalma, oda nem megy be senki, nem találkoznak, ha nem akarnak. Ugyanakkor viszont a családi "egység" megmaradt, mert a gyerekek életében teljes egészében részt vesz, és nem marják egymást a felnőttek.

2015. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!