Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nálatok is így volt? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is így volt? Vagy nekem van fura elképzelésem?

Figyelt kérdés
Házasságunk zátonyra futott, mindketten hibáztunk, nem is keveset. Viszont úgy döntöttünk, megpróbáljuk rendbe rakni a dolgokat. Tényleg igyekszik ő is, és úgy érzem, én is jobb irányba változtam. Eddig havonta volt egy szex, most egy héten 4. Viszont állandóan szexet akar. Reggel, délben, este, napközben, mosás közben, fürdés közben, állandóan. Nekem bőven elég lenne heti kettő. Most is nemet mondtam, erre besértődött, hogy szex közben is csak fekszek, mint egy darab fa. Holott van orális szex, különböző pózok. Volt, hogy szex nem volt, viszont orális igen, mert tudom, hogy szereti. És hiába mondom, hogy nem vagyok 20 éves, nem kívánom annyira, nem ez tölti ki az összes gondolatomat, nem érti. Mert biztos van valakim és azért nem akarok szexet. De könyörögöm, ez nem így működik, hogy csettintünk és már dobom is szét a lábam. És nem érti meg, csak a vita van belőle.
2019. jan. 3. 13:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj, h ebben nincs kompromisszum.

Te nem akarod, o nagyon, ebbe ninvs arany megoldas h nincs kedved es csak szetdobod a labad.

Tole eleg gyerekes h igy reagal erre.

Arrol nem szol a fama, h o mennyire kenyeztet teged, csak forditva.

Gondolom tipikus hazassagban elsz, ahol a pasi az utisten te meg az otthoni bealdozhato cica.

Arra nem gondoltal h szeretot tart? Akkor mikor a ferfi nyeregben erzi magat, otthon is abban erzi, es allandoan dugna a nagy hirtelenbol...

De en ugy gondolom, szep dolog, h meg akarjatok javitani a hazassagot, de a peneszes kajatol ugy is csak a fosas kap el...

2019. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
95%

Ha nem eleg ertelmes a parod, nem fogja megerteni ami benned zajlik, vagy ami barkiben

Ne haragudj, hogy ezt irom, de ez igaz

Nem erti, hogyan mukodik egy no, egy ember

Csak az osztoneit koveti

2019. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
67%
szerintem van valakije,( nem biztos hogy valós, lehet csak egy idea, szinésznő/ modell / szomszéd csaj ) akiről ábrándozik de mivel épp “megmentitek “ a házasságotokat, nem fogja beismerni. ezért akar àllandóan szexelni. ( a “ szex közben csak fekszek....meg különösen sértő, arra vall, hogy NEM érzelmileg akar veled lenni)
2019. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
74%

Hány évesek vagytok?Mi volt az oka a korábbi havi 1 szexnek?

Egyik napról a másikra heti 4?

Ez valami megbeszélés volt?

2019. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Azzal a résszel nincs gond,ő is kényeztet, figyel rá, hogy jó legyen, meg elmenjek. Igazsághoz hozzá tartozik, hogy én megismerkedtem valakivel. Jóban lettünk, de nem volt szex, csak csók. És mikor az a dolgot lezártam, azóta ő elvárja, hogy az legyen és akkor, amit ő akar. Állandóan ellenőrizget, ha kések 5 percet, tuti mással dugtam. Ha nem akarok szexet, mással dugtam. Pedig tényleg komolyan gondoltam, hogy javítsuk meg a dolgokat.
2019. jan. 3. 14:07
 6/35 A kérdező kommentje:
40 évesek vagyunk. Nben beszéltük meg, így alakult. Kipihentebbek vagyunk.
2019. jan. 3. 14:08
 7/35 anonim ***** válasza:
96%
Ebből nem lesz megmentés, ha a szex kötelező lesz, és nem érdekli, hogy neked egyáltalán jó-e.
2019. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Ő azért sértődik meg, mert szerinte 10 alkalomból 9szer nemet mondok. És akkor szexelünk, mikor én akarok. Pedig ez nem így van.
2019. jan. 3. 14:10
 9/35 anonim ***** válasza:
78%
ja, îgy más a gyerek fekvése....hát, akkor viszont t o t á l bizalmatlan lett a kis flörtöd miatt. Ha valóban vele képzeled el a továbbiakban a házasságot, le kéne ülnötök eztmegbeszélni, hogy a minőség rovására megy a mennyiség s te nem dug.gép. vagy, valamint hogy volt egy botlásod, de haralmas hiba volt .....stb. Ha nem sikerül megbeszélnetek, akkortalán külön kene folytatjni, mert a bizalom nem fog helyreállni .
2019. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
16%
Mindig erdekelt, igy megkerdeznem ha nem baj. Jo erzes amugy egy rongynak lenni otthon, mint valami arab hazassagban ? Es hiaba vagytok 40 evesek, ugy viselkedni mint a 10 evesek ? Csak kivancsi vagyok, mert az en hazassagom """sajna""" nem ilyen. Sem en...
2019. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!