Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Közös kassza akkor is, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös kassza akkor is, ha a feleség háztartásbeli?

Figyelt kérdés
Tehát ha a feleség ideiglenesen nem dolgozik valamilyen okból, akkor neki is ugyanúgy bankkártyát kéne kapnia a férje számlájához (tegyük fel, hogy azt is megtehetnék, végleg otthon maradjon, mert jól állnak), vagy reális, ha a férj kiadja a konyhapénzt, illetve ad a feleségnek egy kisebb összeget (20-30 ezer) havonta, amit magára költhet, de nem ad hozzáférést a számlájához?
2019. jan. 19. 11:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor nem dolgoztam,a párom nekem adta a bankkártyáját,mivel én vezettem a háztartást.Ő dolgozott,én mentem bevásárolni.Persze nem herdáltam a pénzt,megbeszéltük higy aznap mit főzök,a többit rámbízta.Mivel akkor nem dolgoztam,egyértelmű,higy nem vettem semmi extrát és igyekeztem spórolni
2019. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Gyerek nincs, és közös megbeszéléssel van otthon.
2019. jan. 19. 11:45
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Sorba jönnek ma a kérdések, amikbol az derül ki, milyen söpredék emberek mellett képesek nők élni.


Szóval te havi 20-30 ezerert mosoly, főzol takarítasz egy hónapban?

Nagyon olcsó bejaronő vagy.

2019. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó társ nem dézsmálgatja a bankszámlát csak mert ott a kezében a kártya.
2019. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Először is. Házasságban a házasságkötés dátuma után megszerzett vagyon 50-50%ban szétmegy. Tehát onnantól jogilag nincs én megszerzett pénzem.


Másodszor pedig mi a f_sz? Minek házasodik össze két ember, ha ennyire bizalmatlanok egymással (vagy az egyik a másikkal)?


Élettársi kapcsolatban teljesen okés a külön kassza. Házasságban nem.

Gyerek nélkül teljesen okés a külön kassza. Amint van gyerek, onnantól semmilyen formában nem elfogadott.

2019. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Ezek ugye nem komoly kapcsolatok, csak kicsit együtt vagyunk dugni jellegűek. A leirtak annyit tesznek 20-30 ezerét vett havonta egy kur,,,vát magának, aki mindig kéznél van.
2019. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 The pale emperor ***** válasza:
92%

Szóval közösen úgy döntöttetek, hogy otthon marad vezeti a háztartást. Ő lejjebb adja a kiadásait/igényeit akármit, te adsz neki annyi pénzt, hogy tampont, tusfürdőt alap dolgokat megvegyen....ööö...csak nekem tűnik ez kihasználásnak?


Remélem nem..


Nyilván azt le kell fektetni, bogy ne szórja a pénzt de amit te leírsz az baromi távol áll egy normális kompromisszumhelyzettől.

2019. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Gyere hozzám bejárónőnek!

kétnaponta jössz, rendet raksz, kitakaritasz, mosol, vasalsz, főzöl 2 napra valami finomat, ezért adok 40 ezret.

Szerintem jobb ajánlat, mint a házasságod.

2019. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Mivel ez lett megbeszélve, igen, kapjon. Amúgy ha nincs gyerek mi a túrót csinál egész nap?
2019. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

Jogilag közös kasszán vagytok, tökmindegy mit adsz neki vagy nem, váláskor úgyis feleznetek kell, mindegy ki milyen számlára rakja a jövedelmét.


Én se értem minek házasodtatok össze, ha ennyire nem párként gondolkodtok.

2019. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!