Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, ha a férjem néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a férjem néha olyan fáradt munka után, hogy nincs kedve velem beszélgetni, inkább csak nyomogatja az internetet?

Figyelt kérdés
Nem gyakran, de időnként előfordul nálunk, pl. ma is hazajött nagyon fáradtan, én meg akartam vele beszélni, hogy milyen járólapot vegyünk, de nem lehet vele érdemben tárgyalni, csak úgy internetezik, ha valamit kérdezek odalök annyit, hogy "aha, igen"... Amúgy elég sokat beszél. Néha ez belefér vagy valami rossznak a kezdete ez?
2019. febr. 10. 20:08
1 2
 11/17 Karena26 ***** válasza:
100%
El Nath is pont ezt linkelte! :D
2019. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem :)
2019. febr. 10. 20:31
 13/17 anonim ***** válasza:
55%

Mi ez a sok bullshit? Fáradt mi? Az internetezéshez nem fáradt csak a családi élettel kapcsolatos dolgok átbeszéléséhez...hogyne, persze. És még hülyítitek is a kérdezőt, hogy ez a normális.


Kérdező, férfiként mondom, hogy ez nem normális. A férjed konkrétan le5zar, ha te beszélsz hozzá, ő meg sablonválaszokkal üti el a dolgot. Azt nem tudom, hogy ez miért van, de a fentiek alapján ez a helyzet.

2019. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Minőségi együttlét = nulla. Nálunk az első a személyes kontakt, a beszélgetés. Agyhalál már ez a folyamatos netfüggőség, telefonnyomkodás. Ha neki fontosabb a net, akkor ezt így könyveld el.
2019. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, te dolgozol?


Férjed mit dolgozik? Napi hány órában?

Úgy hetente/havonta hányszor jön elő ez a "fáradtság"?

2019. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Én itthonról dolgozom, heti 2-3 óra, amit bent kell lennem a munkahelyemen.


Ő biztonsági őr, 2 napot 12 órázik, aztán 2 napot pihen.

Hetente azért nincs ilyen, havi 1-2.

2019. febr. 11. 16:43
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem havonta 1-2 inaktívabb délután minden, csak nem gáz.


Az a gáz, hogy itt sok ember ezt főbenjáró bűnnek tartja.

2019. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!