Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas nők/férfiak, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők/férfiak, hogyan védekeztek?

Figyelt kérdés

Milyen életszakaszban hogyan védekeztetek?


Örülnék, ha írnátok kort és nemet is! Köszönöm :)



2019. febr. 11. 23:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Krav maga pl. egész jó.
2019. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Hát kés viszek magammal mindenhová, nehogy megüssön.
2019. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Kotonnyal! Éjjel nappal rajtam van. Csak akkor húzom le ha brunyálok, vagy ha kefélek!
2019. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%

Mivel a feleségem egy svéd védőnő aki szabadidejében kapus ezért beáll a kapuba s véd, a munkában is véd.


Én meg a védákat olvastam valamelyik nap, máskor meg védekező állásba fordítom a kártyáimat yugioh-ban.


Tisztelettel:


dárt VÉDer

2019. febr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
Finoman szexelünk,semmi gumi!Aztán vagy a mellére csalók szopás után vagy a hátára csapom ki.Utána nyalom míg el nem élvez.
2019. febr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Én általában sikítással, de egyáltalán nem biztonságos, úgyhogy nem ajánlom
2019. febr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17%

Szkafanderrel.

31f

2019. febr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagyok házas, de én termékeny korom végeztéig így szeretnék védekezni: a peteérésem környékén kizárólag óvszer, ciklus elején és végén pedig spermicid hüvelytabletta + megszakítás.
2019. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

Miután összejöttem a leendő férjemmel, elkezdtem fogamzásgátlót szedni. Amíg a fogamzásgátló hatni nem kezdett addig óvszer, utána csak a fogamzásgátló. Mikor gyereket terveztünk elhagytam a gyógyszert. Egy évig tartott mire teherbe estem, addig nyilván nem védekeztünk. Terhesség után szoptatás alatt a tablettát nem javasolták, így hormonos spirált tettetem fel. Ez volt három évig, majd úgy gondoltuk jöhet a második gyerek, így levetettem. Három hónapra rá teherbe estem. A szülés után gondolom megint spirál lesz, aztán később tabletta, mivel a spirált nem jó 5 éven túl használni. Több gyereket nem tervezünk.

37N

2019. febr. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

Külön ágyban alszunk....


(Ez életem legmagányosabb szakasza'...)


N

2019. febr. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!