Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti a testvéreteket vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a testvéreteket vagy a házastársatokat választanátok?

Figyelt kérdés
Ha konfliktus lenne közöttük, ki mellé állnátok?
2019. febr. 13. 10:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%

#9


Sőt. Igazából csak úgy működhet.


Ezért is jönnék összes leginkább olyannal akinek már nincs családja és az enyémre se kíváncsi, az meg nem zavarja, ha néhányszor meglátogatom őket.

2019. febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem folyok bele ilyenbe, oldják meg maguk. Nyilván van egy véleményem és az igazság pártján vagyok.
2019. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy:

- engem mennyiben érint a dolog

- kinek van igaza

- milyen épp a viszonyom a testvéremmel


Más egy konkrét konfliktus meg más, ha csak nem bírják egymást. Utóbbi esetben én nem találkoztatnám őket, és ennyi. Előbbi esetben az első részben leírt faktorok alapján döntenék. Én pl. a tesómmal nem vagyok túl jó viszonyban, így ha a párom nem csinált / beszél abszolút baromságokat, a párom mellé állnék.

2019. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A probléma helyes megoldását választanám, nem megyek bele a gyerekes presztízsharcokba meg hatalmi játszmákba.
2019. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem állnék egyik mellé sem csak azért, mert ő a testvérem vagy a házastársam. Amellé állok, akinek (szerintem) igaza van. Ha kettő között van az igazság, akkor mindegyiknek (külön-külön) elmondom, hogy miben hibáztatom őt, és miben a másikat.
2019. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az attól fugg mi a konfliktus kozottuk. Ha nem birjak egymast nem lehet mit tenni. De lehet atmenetileg nem kivancsi egyik a masikra, mert nem tart meg sehol az eletben mondjuk. En igy vagyok a sogorommal. Nem erdekel a szemrehanyasa, nem kell rajtam csamcsognia. Majd utolérem magam. Aztan lehet beszelni talalkozorol. De most az mond meg milyen, h hozzajuk van bejelentve az allando lakcimem es csak annyit kerek juttassak el a postam, de eltunik folyamatosan minden, amit oda kuldenek? Nyilvan a sogorom dobalja ki az ertesitoket. Fereg, patkany.
2019. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy én mindig amellé állok, akinek igaza van, vagyis akinek azt gondolom, hogy igaza van. Ha az az ellenségem, akkor is. Ha a barátomnak nincs igaza és az ellenségemnek igaza van, akkor az ellenségem mellé állok a barátommal szemben. Ez nem azt jelenti, hogy szeretem az ellenségemet vagy nem szeretem a barátomat, ez csak annyit jelent, hogy ha valakinek igaza van, igazat adok neki akkor is, ha utálom. Sajnos vesztettem már el barátot ilyen miatt.
2019. febr. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!