Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nézik le és szólják meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le és szólják meg hátuk mögött azokat a nőket akiket eltart a férjük, és semmi dolguk?

Figyelt kérdés

Irigyek?

Minden nő erre vágyik!



2015. jan. 12. 10:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Egyrészt nem minden nő vágyik erre, másrészt nem mindenkiből az irigység beszél. Van akiből igen, persze, de van akinek ez unszimpatikus. Szerintem nagyrészt nem érdekli őket.
2015. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%

Igen, vannak, akik irigyek.

Nem vágyik minden nő erre.

Nekem pl. mindig is fontos volt az önállóság, az anyagi biztonság, ami nem mástól függ, hanem csak saját magamból.

Másrészt nem is mindenkit elégítene ki, hogy nincs semmi dolga. Sokan unatkoznának és nem tudnának magukkal mit kezdeni.

Szerintem egyébként azokat nézik le, akik azért vannak otthon, és azért nem dolgoznak, mert kihasználják a férfit és az anyagi javait.

Azokat nem szokták lenézni, akik megbeszélik, hogy pl. a nő otthon marad a gyerekekkel, mert a férfi is ezt szeretné.

2015. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
80%
Én jó pár évet itthon voltam/leszek, főleg a sok gyerek miatt. De egyrészt nem erre vágyom (mellette dolgozom, csak keveset, és majd szeretnék többet), másrészt igen, szerintem az emberek jó része irigy ilyenkor, főleg, ha egy keresettel is magasabb színvonalon tud élni a család. Úgy érzik, igazságtalan, mert ők is sokat güriznek, mégsem engedhetik meg maguknak. És tudod mit? IGen, az, igazságtalan. De nem miattunk. Így leginkább ezzel nem foglalkozom.
2015. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
56%
Lenézik az élősködőket, de nem irigységből, csak élősködni nem normális dolog. Ennyi. Nyilván nem azokról van szó, akik a kis gyerekekkel vannak otthon, hanem akinek gyereke sincs és egyetlen életcélja az élősödés.
2015. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem mindegy, hogy 2-3 gyereket nevelő anyuka marad otthon, mert a férje elég jól keres vagy egy marha gazdag idősebb férj 20-on éves felesége, aki plázából plázába jár és a takarítónője nevét sem tudja. :D
2015. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszem, hogy minden no erre vagyik, de valoban sokan irigyek, illetve sok ferfi ugy gondolja, hogy a haztartas vezetes egyaltalan nem faraszto munka.

Szemely szerint ugy gondolom, hogyha ez mindket felnek megfelel a kapcsolatban, akkor teljesen rendben van. A lenyeg a harmonia minden esetben.

2015. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
88%

Első vagyok.


Kiegészíteném annyival, hogy én szívesen maradnék itthon, hogy olyan munkát végezzek amit szeretnék. Szeretnék újra rajzolni, festeni, írni, tanulni, olvasni, és úgy vezetni a háztartásunk, ami igaz kicsit macerásabb, de kicsit "zöldebb". Ehhez a "zöld háztartáshoz" pedig munka kell.

Szeretnék zöldséget termeszteni, és szép kertet varázsolni, szeretnék együtt tanulni a gyerekekkel, és nyugalmas otthont teremteni a páromnak is.


Elég unalmas vágyak egy ambiciózus nő számára, de úgy gondolom, amíg én se ítélem el őket, addig tőlük is ezt várom. Én másra vágyok, ettől nem leszek kevesebb, vagy esetleg szellemileg kevésbé kielégítő partner.

Csak más életre vágyom.


Ezért kérlek kérdező, kicsit vegyél vissza. Ne ítélkezz te se senki felett, ha ezt várod el magad felé.

2015. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
92%
haztartas vezetese*
2015. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
45%
A női emancipációnak van egy társadalomformáló hatása, amely a családok széthullásában nyilvánul meg. Azok a családok, ahol mindkét fél azonos szinten űzi karrierjét a családi légkör távolságtartóbb, hidegebb a gyermek-szülő kapcsolat is sokszor a bizalmatlanságba, gyermeklázadásba torkolló. A mai világban sajnos a szolgálatkészebb felfogású nőknek külön fel kell vállalniuk a világ előtt, hogy ők így élnek. Egyébként nem minden férfi szeme előtt kedves az emancipálódó nő. Pénz ide, pénz oda vannak férfiak, akiket vonz az, ha egy nő alázatos (nem szolgaian értsd jól), szemérmes és természetes felfogású, nem mesterkélt lehengerlő. Akik nem tartoznak ebbe a kategóriába, azoknak egyébként is lételemük mások kritizálása és önmaguk dicsőítése. Meg kell tanulni kezelni az ilyen embereket...
2015. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
97%

"Irigyek?

Minden nő erre vágyik!"


Ejnye, csak provokálod itt a jónépet! :D

2015. jan. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!