Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Úgy érzem a férjem számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a férjem számára már nem vagyok vonzó? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Szóval szültem három gyereket ... A testemen meglátszik, a hasamon megnyúlt a bőr meg még van rajtam 10 kg plusz. Leadom azt a tíz kilót a bőröm még csúnyább lesz a mellem szinte el fog tűnni. Úgy el vagyok keseredve. A szexet mindig én kezdeményeztem, és olyan mintha csak kötelesség ből bújna velem össze. Meg sokszor fáradt, jobban érdekli a film, meg az internet. Mit csináljak? Én igényelném a szexet kétnaponta, ha rajta múlna havonta se lennénk együtt szerintem. Ki mit tanácsol, a váláson kívül?
2019. ápr. 1. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Sport + diéta + hasplasztika.
2019. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Bocs, de ez a hajó mér elment...:-(
2019. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Szia, nagyon sajnálom :( mi is így vagyunk, de én csak egy kisgyereket szültem, egy éve. A csípőm kiszélesedett, a mellem lóg, a hasamon a bőr lóg, folyton fáradt vagyok. Igyekszem figyelni férjemre, de szerintem már van valakije. Én már csak anyuka vagyok, nem nő.

Mit lehetne csinálni? Szerintem semmit. Vettem szexis fehérneműt, gésa golyókat, speciális tornára járok, intéztem neki egy barátja által kikapcsolódást (évente kb kétszer jár el szórakozni) nem tudom még mit tehetnék. Úgy tűnik, hogy hirtelen lettek a férjek ilyenek, pedig nem. A kisbaba minden energiáját elnyeli az édesanyának, pláne ha már több pici van. Az én felfogásomban, a kisbaba igénye mindenek előtt van. Mi akartuk, hogy megszülessen, nekünk kell az ő számára kellemessé tenni a világot. Sajnos erre nagyon sok kapcsolat rámegy. A férfiak egy része ezt nem érti meg, nem igazi társa a párjának, a gyerek születése mindkettőt "átalakítja". Sok férfi ki sem veszi részét. Pedig a szoptatáson kívül mindent tud csinálni.

2019. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Rossz ezeket olvasni. Pedig a megváltozott csípő, mell és has is tud nagyon kívánatos lenni.
2019. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj!

10kg nem rengeteg, nem is lehetetlen. Hány kiló vagy milyen magas?

Sport, egészséges étrend hidd el csodára képes. Diétàt és koplalást el kell felejteni. Ha vigyázol magadra a bőr is visszahúzódik fogyásnál. Nem feltétlen kell edzőterembe menni, otthon is lehet gyakorlatokat csinálni youtube tele van edzős, étrend tanácsadós videókkal. Lelkileg is az ember kiegyensúlyozottabb, magabiztos ha sportol. Szerezd vissza az önbizalmad!


Ami meg a férjedet illetni ez az ő hibája, nem így kéne viselkednie. Egy nő se èrdemi ezt.

2019. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk velem együtt hízott az uram úgyhogy nincs gond :DD
2019. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

A bombázókkal sem szexelnek, hosszú kapcsolatban, ha ez számít.

Nem hiszem, hogy ilyenkor lehet bármit is tenni érdemben.

Esetleg az időre bízni az újbóli egymásra találást, ha az sem megy akkor békés egymás mellett élés még mindig lehet belőle, ha az sem, akkor...

2019. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem a testeddel van a baj, ebben biztos vagyok. Nekünk 2 pici gyerekünk van, a mellem lóg, a hasam is, van is rajtam némi plusz, mégis gyakrabban szeretkezünk, mint az első gyerek előtt. Meg kell beszélni a dolgot. Drukkolok!
2019. ápr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Engem is zavart szülés után, meg szoptatás után, hogy mennyit változott a testem. Mi meg tudtuk beszélni, hogy ő erről mit gondol. Kiegyeztünk abban, hogy egy kis mozgás jót tenne, neki a kerek popsi a gyengéje. Addig egyértelműen ő van a gyerekekkel. De a cicim meg a csíkok a hasamon elfogadja, nem zavarja. Szóba került a plasztika is, lenné is rá lehetőség, de azt teljesen elutasítja.

Szerintem semmivel se gázabb azt megbeszélni, hogy szilikon cicim legyen, vagy jobban szereti az eredetit, mint azt, hogy szőke vagy barna legyen a hajam. Neki akarok tetszeni, de ez úgy megy, ha tudom, hogy mi tetszik neki rajtam, és min változtassak.

2019. ápr. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%

Vannak normális igényű pasik, csak nektek sikerült ezeket a "mai" típusokat kifogni.

Nyilván 3 gyerek mellett viszont nehéz lesz váltani, ha egyáltalán akarsz. Én felvetém a nyitott kapcsolatot, ha ennyire nem nyúl hozzád.

2019. ápr. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!