Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha házasságban döbben rá az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha házasságban döbben rá az ember, hogy rosszul választott, ráadásul másba beleszeret, lehet még olyan mint régen?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

"ráadásul másba beleszeret"


vs


"lehet még olyan mint régen"


A kettő "kicsit" üti egymást, nem? Ellentétei egymásnak. Minek akkor benne maradni a rossz kapcsolatban, ha már valaki mást szeretünk?

2019. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Idővel egyre nehezebb lesz, egyre boldogtalanabbak lesztek, és végül már egymas pozitív tulajdonsagait sem fogjátok értékelni, szeretni.
2019. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét válaszoló leírta a tutit. Csatlakozom.
2019. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem lehet. Ilyen erővel honnan tudod, hogy a másikban majd nem lesz utólagos csalódás? Gondolj rá úgy, hogy azzal se lenne jobb, és oldd meg a mostanit.

Én pl. most együtt élek az exemmel, mert nincs pénzünk szétköltözni (nem vagyunk házasok), de azon gondolkodom, hogy szélsőséges esetben akár együtt is tudnék vele lenni, szóval úgy vagyok vele, hogy ha a következő is ilyen rossz lesz, akkor abban meg tudok majd maradni.

2019. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

"Gondolj rá úgy, hogy azzal se lenne jobb, és oldd meg a mostanit."

Esküszöm nem értem, hogy hogy lehet ennyire hülye valaki... És csodálkozik, hogy nincs normális kapcsolata amikor úgy áll hozzá, hogy nem baj hogy szr a mostani, biztos más is ekkora tapló mint a párja.

Hogyha valaki rájön, hogy nem a megfelelő emberrel van együtt azon mégis mi a jó francot oldjon meg? Beszélje meg a párjával, hogy legyen már egy tök másik ember a mostani helyett?

Ha valakivel nem akarsz együtt lenni akkor ne legyél kérdező. Ha beleszeretsz másba legyél azzal akit szeretsz. Még ha csalódás is lesz, a mostani kapcsolatodnak akkor sincs értelme és ennél bármi jobb.

2019. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ezt a kérdést, nem gondoltad komolyan?
2019. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 librikus ***** válasza:
Bizony! A végén minden pasiról kisül: vagy nem tudja, vagy nem akarja vállalni-teljesíteni amit az asszonyka elvár tőle.
2019. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, a megoldást úgy hívják, hogy válás. Utána minden olyan lesz mint régen. Egyedül leszel és ahhoz kezdesz, amihez akarsz.
2019. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben mindkét fél így érez és nincs gyerek, pár hónap alatt már el is felejthetitek egymást. True story.
2019. ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálam nem lehet.

De én nem te vagyok, és más is más, nem te.

Ezt csak te tudhatod, vagy nálad derülhet ki valamikor.

2019. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!