Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy kezelitek az anyagiakat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelitek az anyagiakat?

Figyelt kérdés
Mennyire számoltok be egymásnak ha venni akartok vagy vettetek valamit, persze nem a nagy kiadásokat, hanem pl a konyhába valami, vagy magadnak nadrág..
2018. szept. 14. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Közös kassza, és nálunk nem divat stikába lopni egymástól, vagy lenyúlni a másik embert. Ha kivesz az ember mindig szól, függetlenül attól, hogy mire van szüksége, hogy tudja a másik, hogy mennyi van.
2018. szept. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Kozos kassza, es amugy is egyutt jarunk vasarolni. Mi meglepo modon elvezzuk egymas tarsasagat, nem mint masok...:D

Ha pl az uramnak veszunk valamit, akk az en kartyamal fizetjuk, h meglegyen azert az az erzet h a masik adta. Kb ennyi.

2018. szept. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
42%
Külön kassza. Nincs miről beszámolni.
2018. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Közös kassza van és nem számolunk be minden pár zokniról. Be is ba_na ha engedélyt kéne kérni hozzá, hogy vegyek egy nadrágot vagy egy szendvicset. Több milliós kocsit vagy százezres tv-t nyilván nem veszek megbeszélés nélkül, de a filléreskedést nagyon utálom.
2018. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Közös kassza.

Nem filléreskedünk, ami nagyobb kiadás úgyis közösen döntjük el, hogy megvesszük.

2018. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Közös kassza van nálunk. Bevásárolni együtt járunk. Ruhákat internetről közösen rendelünk. Eleketronikai cikkeket közösen veszünk. Amúgy nem szoktunk engedélyt kérni, ha valamit venni akarunk. Kivéve, ha valami nagyon drága dologról van szó, akkor azt azért előtte megbeszéljük.
2018. szept. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Közös kassza, pár ezer forintot mi se szoktunk megbeszélni, pl ha látok valahol egy felsőt 5 ezerért, és nagyon tetszik, nem hívom fel a férjemet engedélyt kérni :D ő ugyanígy, kisebb összegeket simán elkölt csak úgy, nincs elszámolgatás. Tizenezres tételtől fölfelé azért már beszélünk róla.

Amúgy az 1est nem teljesen értem, ebbeb mi a lopás? Ugyanúgy dolgoztam a pénzünkért, ahogy ő, nehogymár egy szelet csokit is egyeztetni kelljen...

2018. szept. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Közös kassza van. Már az elején megbeszéltük, hogy ha valaki kisebb értékű dolgot meg akar venni, nem kell engedélyt kérni. Ettől függetlenül, ha tudjuk előre, hogy venni akarunk valamit szólunk egymásnak, még a kisebb értékű dolgokkal kapcsolatban is. Azért nyilván nem hívjuk fel egymást, hogy vegyünk egy fagyit vagy egy jó könyvet a boltban stb. Vásárolni együtt járunk így nem kell megbeszélni. Minden este írjuk a költségeket, így hülyeségre úgysem megy el a pénz. A nagyobb összegű dolgokat, lakás, autó, nyaralás kivétel nélkül megbeszéljük.


Ha ezen megy a vita nálatok, akkor csináljatok egy költségvetést. Sok cikk van a témában, ajánlom a Kiszámoló blogot. Állapítsatok meg fejenként egy fun money összeget, ami a zsebpénzetek minden hónapban. Időnként az anyagi helyzetetek változása szerint felülírhatjátok. Havi 5-10-20-... ezer Ft/fő. Erről mindenki maga dönt és ebbe kell beleférjen minden nem szükséges vagy luxuscikk. Ha valaki összespórol több hónapnyi összeget és nagyobb értékűt vesz, vagy minden hónapban elszórja, az az ő dolga.

2018. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%

Hat volt hogy parom hiszteriazott hogy kell uj bor ulogornitura igy felkerekedtem es hazajottem egy uj kocsival amiben bor ulesek voltak.

Mindent egyetertesben csinalunk

2018. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Én sose számoltam be a barátnőmnek (ha voltak), hogy mikor mire mennyit költöttem. Én dolgom. Ő se tartozott nekem beszámolóval arról az ő pénzügyeiről. Felőlem akár termonukleáris ágyút is vásárolhat, nem érdekel.
2018. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!