Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért háborodnak föl egyből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodnak föl egyből a nők, ha szóba kerül a házassági szerződés?

Figyelt kérdés
Mintha az csak arról szólna, hogy a nők rosszul járnak, a férfiak meg jól.

2019. máj. 14. 13:38
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
87%
Magyarországon átlagembernek nem sok értelme van.
2019. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
84%
Ki háborodott fel? A választottad?
2019. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
90%

Én nem háborodok fel, csak néha a szememet forgatom és magamban jól mulatok, mert 10-ből legalább 9-szer teljesen fölöslegesen kötögetik, amit nem tudok eldönteni, hogy elkeserítő vagy vicces.

N

2019. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
68%

Te úgy őszintén, hány nőt kértél meg eddig, hogy ennyire általánosítasz?

Nem lehet, hogy ott a bibi, hogy mindig más a menyasszonyod, házasság meg sehol?

2019. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
80%
Jogosan háborodnak fel, főleg ha a "férfi" tesz hozzá olyan megjegyzést is "hogy én nem adok senkinek semmit", de a nő pénze meg jó, azt elfogadja. Ezt megtörtént eset alapján írtam. Természetesen az ilyen férfit jó elkerülni.
2019. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
73%
Szóba jött ez a téma köztem meg a barátom között is. Én nő létemre igazából a házasságtól is elzárkozom, de ha netántán mégis megtörténne aláírnám a szerződést. Én most kezdem a 0 ról építeni az életem, ő neki már csak élveznie kell azt amiért eddig dolgozott. Nem kis dolgokról van szó, és tudom hogy az kizárólag az ővé és az ő érdeme. Szóval én aláírnám.
2019. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
64%

Mit ér a bizalmi kapcsolat, ha a vagyonhoz szerződés kell?


42/F

2019. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
62%
#5 a szerződés mindkét felet védi, nem csak a férfit.
2019. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
39%

#7

A bizalom attól függetlenül meglehet. De azért nem mindegy hogy az ember mennyit bukik a végén. Van nekem olyan ismerősöm aki szó szerint nincstelen lett, a válása után. A szerződésben szépen lehet foglalni hogy mi kinek a tulajdonát képezi. Ha neki van egy 50 millás ingatlanja, amit akkor szerzett mikor még képbe se volt a másik arra bizony ne tartsa a markát egy esetleges válás után. Szerintem. De lehet én látom rosszul a dolgokat...

2019. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
35%
Abszolút normális dolog a házassági szerződés, igazából minden házasulandónak írnia kellene. Ez a felezősdi, már ha nincs szerződés pedig rendkívül igazságtalan. Pontosabban maga a polgári esküvő semmi egyéb, mint egy vagyonközösségi szerződés. Ez az egyik félnek üzleti vállalkozás lehet, míg a másiknak önkisemmizés. Nem lehet tudni mit hoz a jövő, melyik félnek fog jobban menni a szekér, melyik fog több energiát beletenni a karrierjébe. Ne fordulhasson elő az, hogy valaki tök vagy punci vakarásból is vagyonra tehessen szert a gályázó kárára. No és mivel elsősorban a nőknek számít befektetésnek a házasság, ezért ha szabályozni akarják, hogy mihez nem juthatnak majd hozzá akár két fűszál keresztbe tevése nélkül is, no az ilyesmin aztán kiakadnak...
2019. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!