Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyerekes (elvált) pasihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes (elvált) pasihoz ferjhezmenni/ parkapcsolatban lenni érdemes, vagy ez sok problémát okoz?

Figyelt kérdés

A pasi ilyenkor sokat gondol a sajat gyerekere es nem tud 100%ban ferj/apakent lenni?


Tapasztalat?


2019. máj. 18. 21:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%
Egy ismerősöm úgy találkozott a férjével, hogy volt fiatalkorából egy fia, a férjének meg egy lánya. Mindketten egyedül nevelték a gyerekeket, aztán amikor összejöttek egyesült a család, a gyerekek testvérként élnek és lett egy 3.(közös) gyerekük is. Szerintem nagyon aranyosak.
2019. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%

Sok problémát okoz. De a gyerek szempontjából meg azt látom, hogy apukának már a válás óta 2. nője van. És mindegyiket próbálja barátkoztatni a gyerekkel. Normális, hogy mire 15 éves lesz a gyerek (eleve egyke, mert a szülők már a testvért se vállalták be, szétmentek), addigra apukának volt 5 barátnője? Szerintem nem.

Én pl. megfogadtam, hogy nem fogok gyerekes asszonnyal kezdeni, nem fogom más gyerekét nevelni, nem leszek senkinek a mostohaapja.

28F

2019. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A gyerekkel nincs bajom, ha szereted a párod nem kérdés, hogy a gyerekét is szereted. Én egy 3 gyerekes férfiba is voltam már szerelmes...sőt a nai napig nem utasítanám vissza, ha odajönne, de eddig még csak nézegettük egymást.


A probléma inkább ott van, hogy az eredetielg házas/nem csak élettársi kapsolatba élők/ elvált pasik bizony nagyon gázok lelkileg, fejben gyerek nélkül is, és ami a lényeg nem hiába váltak el tőlük.

2019. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Barnabas333 ***** válasza:

Ismerek olyat aki 2 gyerekkel vált el és lett kettő az új párjával és nagyon boldog. Sőt 3 gyerekes is van, mondjuk ott a párjának egy van és mástól.

Kedves 13-as én mondjuk csak gyerek nélkül váltam le, de én hagytam ott a feleségem, szóval nem mindig a férfiak a hunyók...

Nagyon normális férfinak tartanak, persze nézőpont kérdése. Én nagyon tudok szeretni és rájöttem ez minden nőnek csak pár évig fontos csak az elején.

42F

2019. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!