Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fél éve nincs szex. Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve nincs szex. Van még innen visszaút?

Figyelt kérdés
Valakinek helyrejött a házassága hasonló helyzetben?
2019. máj. 19. 15:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Meg kell ezt rendesen beszélnetek. Állítsd válaszút elé, hogy döntse el mit akar. Adj neki egy kis időt gondolkodni, de ha nem változtat akkor hagyd. A kifogásainak ne dőlj be, csak duma hogy elfáradt a téged történő támogatásban. Nem meri, talán még magának sem bevallani, hogy megváltoztak az érzései irányodban. Az hogy nem vonzódik hozzád, nem kíván, elhidegült, az mindent elárul.
2019. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Valahol belül én is ettől félek, hogy már nem szeret, kiábrándult belőlem, megváltoztak az érzései, de nem akar tudomást venni róla, vagy nem tudom. Minden létező orvossal kivizsgáltatta magát (szerencsére semmi baja, fizikailag egészséges), még pszichológushoz is bejelentkezett, pedig ettől nagyon tart, látszólag mindent megtesz, hogy megoldás legyen. Egyfelől olyan, mintha akarná, hogy javuljon a helyzet, másfelől meg kicsit olyan érzésem van, mintha próbálná meggyőzni magát, hogy velem maradjon. Úgy tűnik, mintha vonzódna hozzám, rendszeres a testi kontaktus köztünk, sokszor hozzámér, megölel, simogat, megcsókol, ha egymás mellé kerülünk, sosincs olyan, hogy nem ér hozzám. Illetve látványosan "reagál" a közelségemre, de főleg akkor, mikor rohanásban vagyunk, vagy valami miatt nem alkalmas, így max. egy gyors orálra jut idő, vagy arra sem. De az biztos, hogy nincs merevedési gondja.Ha van elég idő és alkalom, akkor viszont leblokkol, ha fennáll a lehetősége az aktusnak, nem sikerül. Egyszerűen nem értem.
2019. máj. 19. 16:14
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Irány a szexológus v. szexuálpszichológus.
2019. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzet volt nálunk is. En egyszer komoly beszelgetesbe kezdtem a férjemmel. Probaltam feltarni az okát és ha hiszed ha nem, nem velem volt a baj es nem is vele, hanem volt egy mérgező családja, aki rengeteg feszultseget es idegesseget okozott a hazassagunkban. Es miutan megszakitotta veluk a kapcsolatot azota minden helyre jott. Lehet nalatok is lelki eredetű problema lehet! Kitartás!
2019. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem akar elválni és szeret, akkor üljön le veled beszélgetni, hogy a kapcsolatnak ez és az a része miért nem működik, miért hanyagol, stb.

Lehet hogy lesz egy jó indok rá, ha tudod mi az, és támogatod mellette állsz meg fog oldódni, de az hogy ilyen kuka és azt sem tudod mi okozza, hogy akarjátok megoldani?

Nincs meg részéről az akarat, egy kapcsolat alapja a kommunikáció.

2019. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia sikerült megoldani a dolgot?
2021. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!