Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van így egyáltalán bármi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így egyáltalán bármi esélyem továbblépni?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz házasságban élek, mióta megszületett a gyerekünk. Férjem nagyon féltékeny a gyerekre pedig vele is foglalkozom. Már amikor itthon van és nem maszekol vagy dolgozik. Pedig nem lenne annyira szükségünk rá. Árad belőle, hogy a gyerekre féltékeny mivel előtte nem volt ilyen. Mióta megvan a baba többször volt, hogy megfenyegetett vita közben. Legutóbb is azt mondta "az a szerencséd hogy nálad van a gyerek". Ekkor eldöntöttem lépni fogok mielőtt bajom esne, neadjisten még a gyereknek is. Bár tudom hogy nem tenné meg de kitudja. Úgy van vele, hogy mivel duci vagyok nem kellenék senkinek ezért mindegy mit mond. Nem mintha előtte nem lett volna barátom. De tényleg úgy érzem nem csak duci de csúnyább lett az arcom. Úgy érzem esélyem se lenne találni valakit akit érdekelnék komolyan. A problémám az, hogy nincs hova mennem. Közös a házunk.

Nem tudom mi tévő legyek.


2019. máj. 20. 13:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

Esély mindig van, kérdés, hogy te tényleg tovább akarsz lépni, vagy csak panaszkodni akarsz itt.

Egyébként csodálkozom, hogy nem írta még egyelőre senki itt, hogy "foggyá le". Ez rendszeres válasz itt, ha valaki bevallja magáról, hogy kövér. Bár ami késik, nem múlik.

2019. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a támogatást! Igen lépni akarok, csak félek. Nincs semmi önbizalmam ezek után.

Nem nem vagyok Dorottya.

2019. máj. 20. 14:26
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyébként rajta vagyok a fogyókúrán és az egészséges étkezésen kb már 10 éve csinálom, de mindig jön valami vagy valaki ami miatt ideges vagyok (több orvos megállapította, hogy ideg alapon hízok) és valószínűleg ezért nem megy le. Mozogni is mindig sokat mozogtam, mióta megszületett a kislanyom azóta pedig rengeteget (belendült a mászásba). De még ha ez is lenne a baja, alapból így ismert meg aztán mikor kezdtem lenyugodni (apám miatt) le is mentem 10kg-ot simán, de azután jött a terhesség és ez vissza is jött, de több sosem voltam mint mikor megismert. Ezzel ellentétben ő hízott több mint 20 kilót mióta együtt vagyunk, de erre sosem tettem megjegyzést.
2019. máj. 20. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!