Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha valakik külön kasszán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakik külön kasszán vannak, azok hogyan oldják meg?

Figyelt kérdés

Ha egy háaspár külön kasszán vannak, tehát mindenki a saját fizetését költi, ők hogyan élnek amikor a nő teherbe esik és 3 évig nem keres pénzt?

Akkor visszafizeti a férfinek ha visszamegy dolgozni?

Vagy hogyan oldjátok meg ezt, különkasszás párok?



2019. máj. 20. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell olyan emberrel együtt lenni, akivel eltérő a pénzügyi kultúra vagy lehetetlen vele félretenni, mert elszórja. Nem kell ilyennel gyereket vállalni, ennyire egyszerű. Ha a pároddal nem tudtok megegyezni pénz kérdésben és nem tudtok gyűjteni a közös célokra akkor az egész kapcsolatnak semmi értelme.
2019. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Kései Sirató ***** válasza:
Ez jó kérdés. Én sohasem tudtam megérteni, hogy házasságban miért kell külön kasszán lenni. Az ágy meg közös?
2019. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
32%

Pl.ugy hogy mindketten vesznek maguknak amit akarnak a keresett penzukbol, ha.jon a baba elotte beszeljetek meg hogy akkor aki dolgozni megy az tartja el.

Nalunk kulon kassza van, azert nem vetettem fel a.kozos kasszat mert a ferjem keres tobbet es.ha.o.nem akarja megosztani velem az osszeset akkor en nem eroltetem nehogy az legyen hogy "eloskodok". Igy inkabv megszerezem magamnak a szukseges penzt, nem eroltetek semmit.

Az is igaz.hogy ha kozos kasszan lennenk jobban ereznem a gondoskodast es hogy bizik bennem, de ez van mit tehetnék?

2019. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kései Sirató ***** válasza:

Utolsónak: És főzni főzöl rá, vagy csak magadra? Vagy ő főz kettőtökre? Vagy főzöl és ő kifizeti neked a munkadíjat és a nyersanyag rá eső részét?


A rezsit is felesben fizetitek? Mi történik, ha valaki több áramot használ? Hogyan ellenőrzitek, hogy ki mennyi áramot és vizet használ?


Ha egyikőtök elveszíti a munkáját, akkor az automatikusan szakításhoz vezet (amennyiben nincs megtakarított pénze)?


Étteremben is 2 számlát kértek a pincértől?


Ki fizeti a fogamzásgátlót? Te? vagy felezitek az árát?



Érdekelne, hogy aki pénzügyileg elkülönül, másban is ennyire kicentizi a dolgokat?

2019. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!