Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire tolerálja a házastárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálja a házastársatok, ha olvastok, filmet néztek, rádiót hallgattok esténként?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy azt kérte, ha Ő is otthon van, inkább ne, mert akkor nem övé a figyelem?

10 éve vagyunk együtt, gyerek nincs.



2019. máj. 20. 23:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A ferjem a tv t bamulja, meccset nez minden nap estenkent. En a falra maszok mar ettől. Probaltam mar letolteni filmeket, de azokon mind elalszik.
2019. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk nincs ilyen probléma. Tiszteletben tartjuk a másik igényeit.

Filmet együtt szoktunk nézni vasárnaponként 1 hónapig én választok filmet, 1 hónapig ő:) Így nincs morgás, mindenki megkapja amit akar:)

Olvasni mindketten szoktunk,tehát nem zavarja. Szóba se állnék olyannal aki egy könyvet se vesz a kezébe soha....

Sorozatokat neten együtt is nézünk, és külön külön is. Külön mindenki a saját laptopján, én hangszóróval, ő fülhallgatóval a saját kedvenceit nézi. Pl este vacsi alatt-után. Együtt pedig az én gépemről, akkor idetelepszik mellém a kanapéra, úgy nézzük a közös kedvenceket.:) (9 éve együtt, gyerek nincs és nem is akarunk):)

2019. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi mindketten igényeljük, hogy néha ellehessünk magunkban, úgyhogy ebből nincs gond. Persze emellett megvannak a közös esték is nyilván, de igen, vannak napok, amikor csak úgy elmolyolunk egymás mellett, egyikünk sem neheztel érte.
2019. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen ez volt a legnagyobb baj, de a kapcsolatunk vége felé volt ebből az exemmel vita. Egyszerűen nem tudta elfogadni / felfogni azt, hogy nekem kell "külön tér" ilyen szempontból, hogy néha el tudjak olvasni egy könyvet vagy szörföljek a neten- nem kell arra gondolni, hogy 24/7 ezt csináltam vagy tojtam volna a fejére, de ő úgy gondolta, hogyha együtt vagyunk, akkor nekem az a dolgom, hogy én 5 órán keresztül simizgessem, ahogy ő szeretné, és nem hagyott effektíve békén. Filmnézés az más kérdés volt, azt csináltuk együtt is. Viszont hasonló gond volt esti programokkal is, ő nagyon motiválatlan volt kimozdulni, nekem meg heti 1x szükségem volt arra, hogy ne otthon punnyadjak.
2019. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!