Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbocsajthato egyszeri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsajthato egyszeri megcsalas 10 év után vagy nem! Ki hogy érzi?

Figyelt kérdés
Voltál hasonló helyzetben? Csak erdekel a téma.
2019. máj. 24. 08:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sok mindentől függ. Mikor, miért, kivel, hogy derül ki. Szerintem van néhány körülmény amikor megbocsátható(de általánosságba véve nem az).
2019. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Megbocsájthatod, legfeljebb a következő már nem lesz egyszeri. Újabb 10 év, és az se érdekel, hogy kivel kefél, csak ne verje nagy dobra.
2019. máj. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%
Nem hiszek az egyszeri megcsalásban.Lesz ott folytatás (és lehet előzetes(ek)is voltak, de csak ez derült ki éppen), max. nem tudsz róla.Első lebukás után a többség már óvatosabban csinálja, hogy ne derüljön ki, vagy csak jóval később.
2019. máj. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Engem nem 10ev utan de megcsalt a parom.adtam neki eselyt de az volt a hala h megint megtette...aztan megint...

Aztan betelt a pohar.tehat en nem hiszek ebben az esetben az uj eselyeknek :(

2019. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%
Én nem voltam ilyen szituban. Körülöttem viszont sok pár volt ilyen helyzetben 10-20 év házassággal a hátuk mögött. 1 végződött válással.
2019. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

A megcsalás az megcsalás, kész és pont. Tök mindegy, hogy mikor és kivel. Ha valaki szereti és tiszteli a párját, az nem csinál ilyen gerinctelen dolgot.

Nem megbocsátható dolog.

2019. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Ja en is adtam nem 1 nem 2 eselyt, újra es ujra megtette...
2019. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Én abban hiszek, hogy ha egy házasságban kimúlik a "láng" akkor is tiszteled a másikat. (Ha abszolút nem szereted akkor válj el, ba*zmeg) És ha kimúlik a láng akkor lehet választani. Mert egy nyitott házasságban még mindig nem alázod meg a másikat mert tudja kivel vagy együtt, tudja hogy diszkrét vagy, és nem néz hülyének a másik és rejteget szeretőket ag ágy alá. Ha ez nem felel meg mindkét félnek még ott van a hármasozás ami felfrissíti a szexualitást. Ha ez sem felel meg mindkét félnek akkor a válás a legjobb megoldás.


De ez csak olyan esetekre érvényes ahol a párok megpróbálták rendbehozni a kapcsolatot. Közös programokat szerveztek stb. Mert kommunikáció nélkül a fenti javaslatok csak ártanak

2019. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ja hogy válaszoljak is a kérdésre :D

Számomra nem bocsátható meg a megalázás semmilyen formája sem baráttól sem testvértől sem főnöktől sem a páromtól

2019. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
16%
Engem sose érdekelt, hogy megcsalnak-e vagy sem. Nem a tulajdonom a másik. 27/N
2019. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!