Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra a megcsalás melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra a megcsalás melyik formája lenne megbocsájtható?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönnének az okosok, nem csaltam meg a párom. Ő se engem. Ez csupán érdekel, hogy kinek meddig / milyen szituációban lenne megbocsájtható.

Például ha ittas és elcsattan valakivel egy csók? Vagy ha csak egyszeri alkalommal mással szexel?

Hallottam olyanról is, aki azt is elnézte ha többször félrekúrt a párja, mert tudta, hogy a másik nőt nem szereti.


2017. ápr. 2. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt a fajta megcsalást bocsátom meg, amit én magam is képes lennék elkövetni.

Ez pedig legfeljebb valami enyhe, inkább vicces, mint komoly flörtölés.

Gyakorlatilag nem is a megcsalás kategória.

2017. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Egy eset, ha szerelmes lesz másba. Akkor nincs semmi keresnivalónk egymás mellett.
2017. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra semmi. És nem azęrt, mert megbocsáthatatlan, helyrehozhatatlan stb. Hanem mert nincs akkora önbizalmam, hogy ne szorogjak miatta, hogy a helyén kezeljem. Pedig valszeg lehet. Nekem ez túl nagy feladat.
2017. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

A rendszeres prostizás, vagy szerető tartás szerintem már nem megbocsájtható. A becsúszott egy csók, vagy numera, az szerintem még megbeszélhető.


Az utolsó mondatra is van példa igen, hogy szereti a párját, de szexuálisan nem elégíti ki őt a párja, ezért eljár máshoz kielégülni. Bár nem tudom, ha szeretek valakit, akkor nem járnék el félre kamatyaolni. Előtte megbeszélném, hogy figyi, nem érzem jól magam így, tudunk-e változtatni, nekem ez nem jó, másra vágyom, stb. Szerintem így tiszta.

2017. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra semmilyen megcsalás nem elfogadható. Az pedig, hogy "bocsi, részeg voltam", nem kifogás. Felnőtt ember felelősségteljesen viselkedik, az alkoholos befolyásoltság nem old fel a tett alól.
2017. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Egyiket se! A "részeg voltam" meg egy nagyon ócska kifogás. Aki szereti a párját az részegen sem csalja meg, meg ha tudja hogy megcsalná akkor nem inna anyit. Akárhányszor voltam részeg és fel akartak szedni akkor is ellenáltam pedig a párommal sem voltam jóban pár alkalommal. A másik meg "mert tudja hogy nem érez a másik iránt semmit" a vágy is egy érzés! És ha a párját szeretné akkor nem kurna félre.
2017. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

amit előre megbeszélünk, lefixálunk, tehát közös megegyezéssel nyitjuk meg a kapcsolatot.


A részegségre fogni bármit is a szánalmasság netovábbja!

Aki nem ismeri a határait, az minek akar egy kapcsolatot? Aki meg ismeri a határait az miért kísérti a sorsot?


Egyedül azt tudnám megbocsátani, ha épp a halálomon lennék és pont egy nő kezében lenne a megoldás kulcsa, aki szexel bezsarolja a párom. És így megmenekülnék.


de a megcsalásban nem a tett a legszörnyűbb, hanem az az érzelmi válság ami utána van! Megrendül a bizalmad a párodban, a kapcsolatotokba, magadba... és nagyon nagyon embert kíván, hogy mindent a helyére rakj, napi rendre térj fölötte, és nem mérgezze meg a jelent!

2017. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha én csalom meg, bármelyik. Ha ő csal meg, egyik sem.
2017. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bármilyen megcsalással részemről elveszik a bizalom.Így meg nincs értelme az illetővel maradnom.
2017. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amiben korábban megegyeztünk, ahogy az első írta, vicces, komolytalan flört, ha nem egymás előtt csináljuk, akkor nem érdekelne. Illetve ha tudtán kívül bedrogozzák (belekeverik az italába mondjuk), és így...de ez meg nemi erőszak, ami azonnal feljelentést vonna maga után, nem megcsalás. De az alkoholt, mint kifogás nem fogadnám el. Egy csókot sem néznék el jelenleg, mivel még nem vagyunk hazasok, nincs gyerekünk...stb. Ha ez nem így lenne, akkor nyilván jobban körüljárnám a témát, miért történt, meg tudjuk-e oldani, hogy többé ne ismétlődjön meg, párterápia és társai. De amíg ilyen komoly dolgok nem kötnek a másikhoz, addig szinte zérotoleranciám van ilyen téren.
2017. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!